شایعه: تازه‌ترین نسخه‌ی Bioshock از سال ۲۰۱۷ در دست ساخت بوده است

۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

همین دیروز بود که استودیو ۲K Games، بالاخره از ساخت نسخه‌ی جدید سری Bioshock به صورت رسمی خبر داد. حال، گزارشی به دست رسیده است که نشان می‌دهد این بازی از سال ۲۰۱۷ در دست ساخت بوده است.

Bioshock تازه، قرار است توسط استودیوی تازه‌تاسیس ۲K با نام کلود چمبر (Cloud Chamber) ساخته شود و تا چند سال آینده هم قرار نیست خبری از عرضه‌ی آن باشد. با این حال، به گزارش وبسایت Kotaku، این بازی آن طور که به نظر می‌رسد تازه کلید آغاز خود را نزده است. Kotaku گزارش می‌دهد که ۲K از سال ۲۰۱۵ به دنبال ساخت بازی جدیدی از دنیای Bioshock بوده است. به نظر می‌رسد در ابتدا قرار بوده است که استودیو سرتین افینیتی (Certain Affinity)، ساخت این اثر را عهده‌دار شود، اما پس از گذشت یک سال از کار برروی بازی، ۲K تصمیم به واگذار کردن ساخت بازی به یک استودیوی داخلی گرفته است. این بازی با نام رمز Parkside شناخته می‌شده و ظاهرا پس از بازپس‌گیری آن توسط ۲K، قرار بوده تا ریبوت شود و توسط تیم توسعه‌ی آن‌ها در کالیفرنیا ساخته شود. تیمی که اکنون با نام کلود چمبر شناخته می‌شود. Kotaku بر این باور است که این بازی، همان بازی قدیمی است.

به نظر می‌رسد مراحل تولید بازی در حال جدی شدن و سرعت آن نیز در حال شدت گرفتن است. چند وقت پیش خبر رسید که کلود چمبر یک دفتر در مونترال کانادا تاسیس کرده است تا آن‌ها را در ساخت بازی، یاری کند. با این حال، گزارش Kotaku هیچ اطلاعاتی در مورد خود بازی یا تم‌های موجود در آن، برملا نکرده است. با همه این اوصاف، بدون شک عدم حضور کن لوین (Ken Levine)، خالق سری Bioshock، در میان سازندگان آن، شک و تردیدهای فراوانی در مورد بازی جدید ایجاد خواهد کرد و باید صبر کرد و دید آیا کلود چمبر موفق به ارائه‌ی نسخه‌ای درخور سری Bioshock خواهد شد یا خیر.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید