استودیوی تازه تاسیس کلاود چمبر وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی جدید Bioshock را برعهده دارد

۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

شرکت توکی گیمز (۲K Games) با معرفی استودیوی جدید خود به نام کلاود چمبر (Cloud Chamber) اعلام کرد که این استودیو وظیفه‌ی ساخت نسخه‌ی بعدی بازی Bioshock را برعهده خواهد داشت.

استودیوی کلاود چمبر در سطح جهانی توسط شخصی به نام کلی گیلمور (Kelley Gilmore) هدایت می‌شود. خانم گیلمور به مدت دو دهه در استودیوی فیراکسیس (Firaxis)، سابقه‌ی کار برروی سری بازی‌های Civilization و XCOM را داشته است. این استودیو در شهر مونترال کشور کانادا قرار دارد.

خانم کلی گیلمور در سخنانی به مناسبت تاسیس استودیوی کلاود چمبر اظهار داشت:

ما این استودیو را تاسیس کردیم تا داستان‌ها و برخی از جهان‌های کشف نشده را در بازی‌های ویدئویی خلق کنیم. تیم ما به زیبایی و قدرت تنوع و همچنین به آرایش استودیو و به ماهیت تفکر آن اعتقاد دارد. ما گروهی از توسعه‌دهندگان باتجربه هستیم که برخی در خلق و پیشرفت آی‌پی Bioshock نقش داشته‌اند. بسیار افتخار می‌کنیم که به عنوان یک ناظر برروی این فرنچایز بزرگ، جزوی از خانواده‌ی توکی هستیم.

همچنین آقای دیوید ایسمایلر (David Ismailer)، رییس شرکت توکی گیمز، در این خصوص اظهار داشت:

ما در حالی که به رشد و پیشرفت تولیدات خود ادامه می‌دهیم، از فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاری بیشتر برروی آی‌پی با ارزش خود با حضور افراد بزرگ و پتانسیل بلندمدت استفاده می‌کنیم. فرنچایز Bioshock یکی از محبوب‌ترین عناوین در نسل گذشته بود که از سوی منتقدان امتیازات بسیار خوبی را دریافت کرد. نمی‌توانیم بیشتر از این صبر کنیم تا ببینیم که با رهبری استودیوی کلاود چمبر، داستان قدرت‌مند و در کنار گیم‌پلی منحصر به فرد این مجموعه در آینده به چه سمتی خواهد رفت.

البته با توجه به برخی شواهد، به این زودی‌ها نباید منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Bioshock باشیم. در بیانیه‌ی رسمی به وضوح قید شده که استودیوی Cloud Chamber برای ساخت نسخه‌ی بعدی Bioshock کار خود را آغاز کرده است و این بازی تا چند سال آینده در دست توسعه خواهد بود. بازی Bioshock Infinite، آخرین نسخه از این فرنچایز، در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر گردید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید