بازی Arise: A Simple Story در دسترس قرار گرفت

۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

استودیوی تک‌لند (Techland) طبق وعده‌هایی که داده بود، امروز بازی جذاب Arise: A Simple Story را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Arise: A Simple Story از سری عناوین جالب به سبک ماجراجویی است که شما در آن باید با شخصیت اول همراه شده و به دنبال رویاهای خود بروید. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از عنوان Journey الهام گرفته‌اند. همچنین امکان تجربه‌ی بازی به صورت دونفره نیز برای بازی‌بازان فراهم شده است تا با یکی از برترین عناوین به این سبک مواجه شوند. از نکات مثبت این بازی می‌توان به گیم‌پلی روان و ماموریت‌های متنوع اشاره کرد. اگر شما نیز از دوست‌داران بازی‌های ماجراجویی هستید، Arise: A Simple Story را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام تیم سازنده، Arise: A Simple Story از امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شده است. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هم در تاریخی نامشخص عرضه خواهد شد. همچنین شما می‌توانید ویدئوی جدید بازی را تماشا کرده و با آن آشنایی پیدا کنید. مطالعه‌ی نقدها و نمرات این بازی نیز از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید