تجربه‌ی انتقال بسته‌ها در Death Stranding متفاوت است + تریلر

در نهایت پس از نمایش‌های متعدد، شایعات و حواشی در نهایت عنوان مورد انتظار Death Stranding پس از زگذشت حدود سه سال برای گنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت.

استاد هیدئو کوجیما کارگردان این بازی بزرگ می‌گوید وزن وسایل و ابزارهایی که سم آن‌ها را حمل می‌کند بر حرکتش تاثیر گذار است. اگر میزان اسلحه‌ها و حجم بار آن از نظر وزن و راحتی جابه‌جایی متعادل‌تر باشد سرعت حرکتش سریعتر و بسیار راحت‌تر خواهد بود. اما در ادامه باید بگوییم عکس این مسئله نیز صادق است و مقدار بار سنگین‌تر باشد حرکت سم سخت‌تر و با سرعت کمتری است و میزان خستگی سم هم به همان نسبت افزایش می‌یابد.

براساس گفته‌ی کارگردان این عنوان درخشان، شیوه‌ی حمل و نقل بسته‌های مختلف در این بازی بسیار مهم است. اینکه چگونه بسته‌ها و اسلحه‌های خود را بچینید که در هنگام درگیری و حرکت مشکلی ایجاد نشود و اینکه از ابزار مناسب در چه زمانی استفاده کنید همگی بر روند کلی بازی شما تاثیر گذار خواهد بود. در زیر می‌توانید ویدئویی در این راطه مشاهده کنید.

لینک دانلود

بازی Death Stranding امروز برای کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و طبق گزارش‌های رسمی منتشر شده این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در تابستان ۲۰۲۰ منتشر می‌شود. در پایان از شما دعوت می‌کنیم بیننده‌ی هایلایت Death Stranding در اینجا باشید.

12345678910(32 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید