تحلیلگر NPD: پیش‌بینی فروش بازی Death Stranding بسیار دشوار است

۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

اکنون با انتشار ترکیبی از بازخوردهای مثبت و ضد و نقیض در رابطه با بازی Death Stranding، همگان چشم‌انتظار انتشار این عنوان و عملکرد فروش آن هستند. همان‌طور که بسیاری از منتقدین اشاره کردند، بازی Death Stranding به شدت سلیقه‌ای بوده و احتمالا بخشی از بازی‌بازان، چندان با آن ارتباط برقرار نکنند. اکنون مت پیسکاتلا (Matt Piscatella)، تحلیلگر مشهور NPD، توضیحاتی را در رابطه با فروش این بازی ارائه کرده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

مت پیسکاتلا طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری GameDaily، اظهار داشت که نمی‌تواند میزان موفقیت بازی Death Stranding را پیش‌بینی کند. وی در این خصوص اظهار داشت:

احتمالات گسترده‌ای در رابطه با پیش‌بینی موفقیت Death Stranding وجود دارد. نمره‌ی ۸۴ این بازی سبب شده است که تصور کنیم، این عنوان فروشی متوسطی را خواهد داشت. اما فروش آن دقیقا چه مقدار خواهد بود؟ من عقیده دارم که این بازی در انتهای سال ۲۰۱۹ میلادی، به یکی از ۲۰ عنوان پرفروش سال تبدیل خواهد شد. اما اگر به چنین موفقیتی دست نیافت، غافل‌گیر نخواهم شد. پیش‌بینی موفقیت این بازی نیز مانند داستان آن پیچیده است.

موفقیت بازی Death Stranding، موضوع جالبی بوده و این عنوان با دارا بودن مکانیزم‌های ناآشنا، جدید، عجیب و قدیمی، نظرات بازی‌بازان و طرفداران را به دو دسته‌ی مختلف تقسیم کرده است. اما لازم به اشاره است که تحلیل دیجیتال فاندری نیز در رابطه با این بازی منتشر شده است و آن‌ها لقب «بنچمارک نسل» را به این بازی اعطا کرده‌اند که احتمال موفقیت آن را افزایش می‌دهد.

بازی Death Stranding قرار است در تاریخ جمعه، ۱۷ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه گردد. لازم به اشاره است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز تایید شده و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال کنید. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند به منظور آشنایی بیشتر با این بازی، پیش‌نمایش آن تحت عنوان «جهان به دستان کوجیما چشم دوخته است» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین هایلایت جدید این بازی به نکاتی می‌پردازد که باید پیش از خرید آن بدانید. و در نهایت، نقدها و نمرات آن را نیز می‌توانید از نشانی قرار گفته، مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید