به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی Bloodstained: Ritual of the Night برای نینتندو سوییچ منتشر شد

۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

همان‌طور که سازندگان Bloodstained: Ritual of the Night وعده داده بودند، به‌روزرسانی جدید این بازی هم‌اکنون برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. اگر از دوست‌داران این بازی هستید، ما را در ادامه همراهی کنید.

Bloodstained: Ritual of the Night از سری عناوین جذاب به سبک مبارزه‌ای است که تقریبا ۴ سال قبل توسط تیم سازنده معرفی شد. به دلیل مشکلات فراوانی که پیش آمد، انتشار این بازی با تاخیری بسیار طولانی همراه شد. بالاخره این بازی چند ماه پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد و شاهد استقبال خوب بازی‌بازان از آن بودیم. طبق خبری که سازندگان در گذشته منتشر کردند، مطلع شدیم که در ماه نوامبر به‌روزرسانی‌های زیادی برای این بازی در دسترس قرار می‌گیرد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. قابل ذکر است که دو استودیوی آرت‌پلی (ArtPlay) و ۵۰۵ گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

به‌روزرسانی ۱٫۰۳ بازی فوق از امروز در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ قرار گرفته است که هدف سازندگان از عرضه‌ی آن، رفع مشکلات و بهبود کیفیت این عنوان بوده است. ظاهرا این نسخه مشکلات بسیاری دارد و سازندگان قصد دارند تا با انتشار چند به‌روزرسانی به رفع آن‌ها بپردازند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی مذکور را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید