شخصیت جدیدی به بازی Bloodstained: Ritual of the Night اضافه شد

۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Bloodstained: Ritual of the Night امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که شخصیت جدیدی به این بازی اضافه شده است که برای بازی‌بازان قابل استفاده خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night سال گذشته در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و نمرات قابل قبولی را هم از سوی منتقدان مختلف از آن خود کرد. تیم سازنده از همان زمان برای پیشرفت و افزایش هواداران این بازی برنامه‌هایی داشت و تا حد زیادی به اهداف خود دست یافت. نتیجه آن شد که به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی فراوانی برای بازی منتشر شد و رضایت هواداران را هم در پی داشت.

همان‌طور که می‌دانید، در این بازی می‌توانید شخصیت‌های متنوعی را با فنون و مهارت‌های اختصاصی انتخاب کرده و به نبرد با سیل عظیمی از دشمنان بپردازید. حال بهترین خبر برای طرفداران این است که شخصیت جدیدی به نام Bloodless به بازی اضافه شده و آن‌ها می‌توانند نسبت به انتخاب وی در بخش کاراکترها اقدام نمایند. البته این اولین شخصیتی نیست که استودیوی آرت‌پلی (ArtPlay) با یک به‌روزرسانی به بازی اضافه می‌کند. در گذشته نیز کاراکترهای دوست داشتنی زیادی قدم به دنیای آن گذاشتند.

Bloodless که یک خون‌آشام قدرتمند به حساب می‌آید، به مناسبت رویداد هالووین و تنها برای مدت کوتاهی در اختیار بازی‌بازان خواهد بود و پس از آن به عنوان یک باس در حالت Boss Revenge Mode قابل رویت است. تیم سازنده تا این جا در اکانت توییتر خود ویدئوهای کوتاهی از توانایی‌های این شخصیت را عرضه کرده است که نظرات مثبتی هم پیرامون آن دیده می‌شود. همچنین هفته‌ی گذشته هم اعلام شد که Bloodstained: Ritual of the Night در آینده‌ای نزدیک برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت که خبر مربوط به آن به همراه یک تریلر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ قابل دریافت و تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی همچون تاریخ دقیق عرضه‌ی نسخه‌های اندروید و iOS، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید