شرکت بتسدا استودیوی آلفا داگ گیمز را به منظور ساخت بازی‌های موبایلی خریداری کرد

۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

همان طور که اطلاع دارید، شرکت بتسدا (Bethesda) ناشر عناوین بزرگ و مورد انتظاری از جمله Doom Eternal, The Elder Scrolls VI و Starfield است و این بازی‌ها هم‌اکنون مراحل توسعه‌ی خود را طی می‌کنند. با این حال، این ناشر قصد ندارد تنها برروی بازار برخی از پلتفرم‌ها تمرکز کند. حال، بتسدا با خرید یک استودیوی بازی‌سازی قصد دارد پروژه‌های خود را در بازار عناوین گوشی‌های هوشمند نیز گسترش دهد.

شرکت بتسدا رسما اعلام کرد که استودیوی آلفا داگ گیمز (Alpha Dog Games) را به عنوان بخشی از تیم توسعه‌دهنده‌ی خود خریداری کرده و این استودیو به طور ویژه برای ساخت بازی‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته شده است.

آقای تاد وان (Todd Vaughn)، نایب رییس بخش توسعه‌ی شرکت بتسدا، در سخنانی اظهار داشت:

ما از تعهد استودیوی آلفا داگ به کیفیت و تجربه‌ی بالا در توسعه‌ی بازی‌های موبایلی تحت تاثیر قرار گرفته‌ایم.

استودیوی آلفا داگ نیز اعلام کرد که از پیوستن به شرکت بتسدا بسیار هیجان‌زده است. این استودیو در سال ۲۰۱۲ میلادی توسط شاون وودز و جف کمرون تاسیس شد و هم‌اکنون مقر آن در Nova Scotia در کشور کانادا قرار دارد. از زمان تاسیس، این استودیو برروی برخی عناوین موبایلی مانند Ninja Golf, MonstroCity Rampage و Wraithborne کار کرده است.

تاکنون هیچ پروژه و عنوان خاصی از سوی بتسدا و آلفا داگ معرفی نشده است. در طول چند سال گذشته اغلب ناشران برروی بازار بازی‌های موبایلی سرمایه‌گذاری کرده‌اند. شرکت بتسدا نیز در طول سال‌های اخیر، عناوینی همچون Fallout Shelter و The Elder Scrolls: Blades را برای گوشی‌های هوشمند عرضه کرده و حال با خرید استودیوی آلفا داگ قصد دارد تمرکز بیشتری برروی بازار بازی‌های موبایلی داشته باشد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید