تصاویر جدیدی از بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated منتشر شد

بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوانی با همین نام است که قرار است در سال آینده‌ی میلادی در دسترس کاربران و هواداران سری باب اسفنجی قرار بگیرد. اگرچه هنوز زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی باقی مانده ولی تیم سازنده امروز تعداد زیادی تصویر جدید از این نسخه را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) به مناسبت نزدیک شدن به ۱۶امین سالگرد عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی بازی، تصاویر جدیدی از بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated را منتشر کرده است. این تصاویر، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی برخی مناطق مانند Jellyfish Field و برخی از شخصیت‌های اصلی بازی مانند باب اسفنجی و پاتریک (Patrick) را نشان می‌دهند.

تیم سازنده مدتی پیش از نسخه‌های ویژه‌ی این عنوان نیز رونمایی کرده بود. با توجه به اطلاعات منتشر شده، دو نسخه‌ی ویژه از این بازی با نام‌های The Shiny Edition و F.U.N Edition به بازار عرضه می‌شود. نسخه‌ی The Shiny Edition شامل یک مجسمه‌ی ۲۰ سانتی متری از باب اسفنجی، یک نسخه از بازی، ۶ تصویر رنگ روغن، یک جفت جوراب و چندین استیکر می‌شود که قیمتی معادل ۱۴۹٫۹۹ دلار خواهد داشت.

نسخه‌ی بعدی یعنی F.U.N Edition کمی گران‌تر از نسخه‌ی قبل است. این نسخه‌ی ۲۹۹٫۹۹ دلاری در کنار موارد عرضه شده در نسخه‌ی Shiny Edition، دو مجسمه‌ی ۱۸ و ۲۰ سانتی از پاتریک و سندی (Sandy) و چندین جاکلیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

اگرچه هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی مشخص نشده است ولی این تصاویر می‌توانند کمی از عطش هواداران برای تجربه‌ی دوباره‌ی این عنوان را کم کنند. بازی SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. شما می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

12345678910(8 رای, میانگین آرا 9٫13 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید