تصاویر بسیار زیبایی از Microsoft Flight Simulator منتشر شد | سیستم مورد نیاز برای اجرای نسخه‌ی آلفا مشخص شد

۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

حدود دو روزی است که مرحله‌ی تست آلفای محدود بازی Microsoft Flight Simulator آغاز گشته و تعداد محدودی از ثبت‌نام کنندگان برای تست این اثر، توانستند به تجربه‌ی آن بپردازند. حال به همین مناسبت، استودیوی آسوبو (Asobo)، تصاویر جدیدی را از نسخه‌ای با گرافیک نهایی و بسیار بالا منتشر کرد که جزئیات خیره کننده‌ی جهان Microsoft Flight Simulator را به بازی‌‎بازان نشان می‌دهد.

نسخه‌ی جدید Microsoft Flight Simulator که در میان جامعه‌ی بازی‌بازان به Microsoft Flight Simulator 2020 نیز معروف است، پس از Microsoft Flight Simulator X، به عنوان یازدهمن نسخه‌ی رسمی از این مجموعه به حساب می‌آید و با استفاده از تکنولوژی‌های گرافیکی و ابری شرکت مایکروسافت (Microsoft)، شاهد جزئیات بسیار خیره کننده‌ای از این اثر چه در مبحث گرافیک و چه در مبحث شبیه‌سازی واقعی کره‌‌ی زمین هستیم. در ادامه شما را به تماشای این تصاویر زیبا دعوت می‌کنیم:

همچنین تصویری نیز از این اثر منتشر شد که نمایش دهنده‌ی نحوه‌ی عملکرد سیستم VFR این بازی شبیه‌ساز است:

بر اساس تست‌های انجام شده توسط متخصصین حوزه‌ی سخت‌افزار پلتفرم رایانه‌ی شخصی، شما برای تجربه‌ی این اثر حداقل باید به یک پردازنده‌ی گرافیکی Nvidia GeForce GTX 960 و یا AMD Radeon R9 380 در کنار پردازنده‌های مرکزی Intel Core i5-2500K و یا AMD FX-8320 دسترسی داشته باشید. همچنین در کنار این موارد، برای اجرای بدون مشکل، حتما باید سیستم شما از یک رم با ظرفیت ۸ گیگابایت بهره ببرد.

سیستم پیشنهادی برای این اثر نیز باید به کارت‌های گرافیکی مانند NVIDIA GeForce GTX 1070 و یا AMD Radeon RX Vega 56 در کنار پردازنده‌ی‌های مرکزی Intel Core i7-6700K و یا AMD Ryzen R5 1600 البته همراه با ۱۶ گیگابایت رم مجهز باشد. البته این سیستم برای تجربه‌ی نسخه‌ی آلفا مناسب است و ممکن هست تا در هنگام عرضه‌ی رسمی این اثر، شاهد سخت‌افزار مورد نیاز کمتری باشیم. همچنین این اثر به خوبی با ویندوز ۷ هماهنگ بوده و فعلا اجباری در استفاده از دایرکت‌ایکس ۱۲ در نسخه‌ی آلفا دیده نشده است.

با توجه و بررسی سخت‌افزار مورد نیاز این اثر، پی می‌بریم که Microsoft Flight Simulator در کنار پردازنده‌ی گرافیکی قدرتمند، به پردازنده‌ی مرکزی قدرتمندی نیاز برای پردازش جهان بازی نیاز دارد. به صورت کلی شاهد افزایش اهمیت دادن توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی به پردازنده‌های مرکزی هستیم و می‌توان گفت که استودیوی آسوبو نیز در کنار اینتل (Intel) قصد دارد تا با استفاده و منتقل کردن بخشی از نیازهای رندر بازی‌ها به پردازنده‌ی مرکزی، با خلوت نگه داشتن حافظه‌ی رم کارت‌گرافیک و همچنین ظرفیت پردازش پردازنده‌های گرافیکی، از تمام قدرت این دستگاه‌ها برای ارائه‌ی گرافیکی بسیار واقع‌گرایانه استفاده کند.

حداقل سیستم مورد نیاز

  • سیستم عامل: ویندوز ۷ (۶۴ بیت)
  • پردازنده:  Intel Core i5-2500K یا AMD FX-8320
  • حافظه‌ی رم: ۸ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia Geforce GTX 960 و یا AMD Radeon R9 2 380
  • حافظه‌ی رم کارت‌گرافیک: ۲ گیگابایت

سیستم پیشنهادی

  • سیستم عامل: ویندوز ۷ (۶۴ بیت)
  • پردازنده: Intel Core i7-6700K یا AMD Ryzen R5 1600
  • حافظه‌ی رم: ۱۶ گیگابایت
  • کارت گرافیک: Nvidia Geforce GTX 1070 و یا AMD Radeon RX Vega 56
  • حافظه‌ی رم کارت‌گرافیک: ۶ گیگابایت

Microsoft Flight Simulator در تاریخی نامعلوم طی سال ۲۰۲۰ و احتمالا به صورت رایگان در دسترس دارندگان کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس اسکارلت و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید