موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Gears 5

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Gears 5 رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

به رسم هر هفته، موسیقی اول این هفته نیز به بازی جدید دیگری اختاص دارد. در چهاردهمین قسمت از بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» به سراغ بازی جدید انحصاری کنسول اکس باکس وان یعنی Gears 5 رفته‌ایم. اگر از نقاط ضعف و قوت نسخه‌ی چهارم فاکتور بگیریم، حداقل بازی Gears of War 4  از نظر موسیقی یک عنوان بی نظیر بود که می‌توان آن را از جمله آثار موفق رامین جوادی، آهنگساز ایرانی به شمار آورد. هنگامی که استودیوی کوالیشن قصد ساخت نسخه‌ی پنجم را داشت، به این موضوع فکر می کرد که چه کسی می‌تواند موسیقی‌‌هایی را برای بازی بسازد تا بتواند حس واقعی گیم‌پلی را به بازی‌بازان منتقل کند. شما در Gears 5 خشونت زیادی را تجربه می‌کنید و بازی مملو است از درگیری، خون و خون ریزی و نبردهای تن به تن که موسیقی بازی نقش اصلی در آن ایفا می‌کند.

هنگامی که استودیوی کوالیشن به دنبال آهنگ‌سازی برای ساخت موسیقی‌های بازی Gears 5 می‌گشت، راد فرگوسن، مدیر استودیوی کوالیشن پیشنهاد داد تا با رامین جوادی تماس بگیرند تا دوباره بازگردد و ساخت موسیقی‌های نسخه‌ی پنجم را نیز به عده بگیرد؛ چه کسی بهتر از سازنده‌ی موسیقی‌های سریال West world ،Game of Thrones و برنده‌ی جایزه Emmy در سال ۲۰۱۸ !

شما می‌توایند فهرست موسیقی‌های متن بازی Gears 5 را در قسمت پایین مشاهده و در ادامه آلبومی موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید:

Family

Kait’s Theme

New Ephyra

Burned Up

Fracture

Riftworm Village

Exit Village

Ice Overworld

Ice Combat

The Truth

Sand Overworld

Launchpad Arrival

Kraken Combat

Hammer Launches

Azura Combat

Queen Ultimatum

Squad Regroups

Bittersweet Victory

دانلود آلبوم موسیقی‌های بازی Gears 5 با کیفیت Mp3 320

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید