دموی محدود بازی A Plague Tale: Innocence در دسترس قرار گرفت

۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

بازی A Plague Tale: Innocence اوایل سال جاری به صورت غافل‌گیرکننده‌ای عرضه شد و نظرها را به شدت به خود جلب کرد. این بازی توانست تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیزد و به الماسی میان عناوین سال جاری تبدیل شود. اگر از جمله کسانی هستید که هنوز برای تجربه‌ی این بازی دچار تردید هستید، استودیوی اسوبو (Asobo Studios) خبرهای خوبی را برای شما تدارک دیده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

بازی داستان‌محور A Plague Tale: Innocence که در سبک ماجراجویی با چاشنی مخفی‌کاری قرار دارد، در دوران جنگ‌های ۱۰۰ ساله‌ی اروپا و در فرانسه روایت می‌شود. لازم به ذکر است که در این دوران طاعونی به نام مرگ سیاه شیوع پیدا کرد که یکی از بدترین مصیبت‌های تاریخ نسل بشر لقب گرفته است و در آن دوران، فاجعه‌ای عظیم را در اروپا رقم زد.

اکنون کسانی که هنوز به هر دلیلی موفق به تجربه این بازی نشده‌اند و یا به منظور تهیه‌ی آن دچار تردید هستند، می‌توانند نسخه‌ی دموی رایگان آن که به تازگی منتشر شده است را دریافت کنند و به تجربه‌ی کامل مرحله‌ی اول آن بپردازند. بازی‌بازان در این دمو آغار ماجراجویی آمسیا (Amecia) و هیوگو (Hugo) را شاهد خواهند بود که با غافل‌گیری‌های فراوان و رویدادهای غم‌انگیزی همراه شده است.

بازی A Plague Tale: Innocence در حال حاضر برروی کنسول پلیاستیشن ۴، اکسباکس وان و پلتفرم رایانههای شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی مرتبط با این بازی تحت عنوان «حکایت طاعون» به قلم آریا مقدم را از نشانی قرار گرفته مطالعه کنید. به علاوه اگر بازی را به اتمام رسانده‌اید و علاقه‌مند به مطالعه‌ی بیشتر درباره‌ی داستان آن هستید، مقاله‌ی جامع مرتبط با این بازی تحت عنوان «جایی که غم معنا می‌شود | بررسی کامل داستان بازی A Plague Tale: Innocence» که در دو قسمت به رشته‌ی تحریر در آمده است را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید