گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Bleeding Edge منتشر شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

از بازی Bleeding Edge، پروژه‌ی جدید استودیوی محبوب نینجا تئوری (Ninja Theory)، در جریان نمایشگاه E3 2019 رسما رونمایی شد ولی متاسفانه بازخوردهای ضد و نقیضی را از جانب طرفداران دریافت کرد. اگرچه که این بازی برای مدتی طولانی در دست توسعه قرار دارد اما با توجه به کارنامه‌ی اخیر این استودیو، نام آن‌ها با عناوین داستان‌محور گرده خورده است. به هر حال آن‌ها به توسعه‌ی عناوین مرد علاقه‌ی خود ادامه خواهند داد و حالا ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Bleeding Edge منتشر شده است که شخصی با فیلم‌برداری از گیم‌پلی خود پشت درهای بسته، آن را به تازگی به نمایش گذاشته است.

Bleeding Edge در جریان مراسم یاد شده قابل بازی بود ولی هیچ‌گونه ویدئویی از آن منتشر نشد. اکنون استریمری به نام آرکس (Arekkz) توانسته است ویدئویی از آن را منتشر کند که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت. وی در ابتدا گیزمو (Gizmo) را انتخاب می‌کند که شخصیتی تهاجمی و اکشن‌محور است. سپس وی مبارز خود را تغییر داده و کولو (Kulev) را انتخاب کرد که شخصیتی پشتیبان است. وی در فرار و بازیابی سلامتی هم‌رزمان خود در میدان نبرد تبحر دارد.

شما می‌توانید ویدئوی منتشر شده را در قسمت پایین و از بخش ویدئوهای اختصاصی گیمفا در وب‌سایت نماشا، تماشا کنید:

تماشای ویدئوی منتشر شده با کیفیت‌های مختلف 

بازی Bleeding Edge قرار است در تاریخی نامشخص برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر عرضه گردد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از این نشانی مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید