نرم افزار انتقال فایل بین دو کامپیوتر EaseUS Todo PCTrans

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

لپ تاپ جدیدی به تازگی خریداری کرده اید، پیش از این که لپ تاپ قبلی را بفروشید باید فایل های خود را از روی آن بردارید. برای این کار به فلش مموری و هارد اکسترنال نیاز دارید. مشکل اینجاست که یک بار باید فایل ها را از سیستم قدیمی روی فلش کپی کنید یک بار هم همان ها را از روی فلش روی سیستم جدید بریزید. همین موضوع فرآیند انتقال فایل از لپ تاپ قدیمی به لپ تاپ جدید را زمان بر می کند.

انتقال فایل بین دو کامپیوتر بدون دردسر در یک حرکت!

به جای این که خود را درگیر فلش مموری و دوبار کپی کردن و دوبرابر زمان گذاشتن برای جابه جایی فایل ها از کامپیوتر قدیمی به کامپیوتر جدید کنید، راه حل، استفاده از برنامه ای برای انتقال فایل با یک حرکت است. یعنی به جای واسطه کردن فلش مموری، خود دو کامپیوتر را به کمک نرم افزار به هم متصل کنید تا انتقال فایل ها سریع و راحت تر صورت گیرد.

EaseUS Todo PCTrans  برای انتقال آسان فایل بین کامپیوترها

به منظور انتقال از یک کامپیوتر به کامپیوتری دیگر از نرم افزار قدرتمند EaseUS Todo PCTrans می توانید استفاده کنید. این برنامه روی هر دو سیستم نصب شده و با اسکن کل محتوای هر دو دستگاه امکان جا به جایی فایل های مختلف نظیر عکس، فیلم، اسناد، برنامه های نصب شده و… را فراهم می آورد.

انتقال کامل برنامه های نصب شده از یک کامپیوتر

وقتی می خواهید از یک کامپیوتر جدید استفاده کنید یکی از مواردی که زمان زیادی از شما می گیرد نصب برنامه های ضروری است که قبلا از آنها استفاده می کرد. EaseUS Todo PCTrans می تواند برنامه ها را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل کند تا دیگر مجبور نباشید آنها را از اول روی سیستم جدید نصب کنید.

ساخت و انتقال ایمیج از یک کامپیوتر

اگر حوصله انتخاب کردن این که چه فایلی را می خواهید چه فایلی را نمی خواهید کدام برنامه را باید منتقل کنید و کدام را نه و مواردی از این دست، می توانید از قابلیت Image Transfer برنامه استفاده کنید. این امکان این گونه است که از کل محتوای سیستم مبدا شامل عکس، موزیک، فیلم، برنامه و… یک ایمیج تهیه می کند این ایمیج را به کامپیوتر مقصد منتقل می کنید و با خود برنامه EaseUS Todo PCTrans آن را از حالت ایمیج خارج کرده و به تمام فایل های تان دسترسی پیدا می کنید.

انتقال بیسیم فایل بر بستر وای فای

قابلیت جذاب برنامه EaseUS Todo PCTrans ، امکان انتقال فایل به صورت بیسیم و از طریق شبکه وای فای مشترک می باشد به این صورت که دو دستگاه را به یک شبکه WiFi وصل می کنید و بدون نیاز به کابل بین آنها به جا به جایی فایل می پردازید.

آموزش انتقال فایل بین دو کامپیوتر با نرم افزار  EaseUS Todo PCTrans

  1.  به سایت EaseUS مراجعه کرده و آخرین نسخه نرم افزار EaseUS Todo PCTrans را دریافت و روی هر دو کامپیوتر نصب و اجرا کنید.

 

  1.  گزینه PC to PC را بزنید. مطمئن شوید هر دو دستگاه به یک شبکه وای فای مشترک وصل هستند نام کامپیوتر دوم را در فهرست مشاهده می کنید آن را انتخاب کرده و در صورتی که کامپیوتر مقصد رمز دارد پسورد را بزنید. سپس تعیین کنید قرار است از کدام دستگاه به دیگری فایل منتقل شود و صبر کنید تا اسکن فایل های روی سیستم انجام شود .

 

  1.  در انتها از بین گزینه های موجود فایل یا برنامه هایی که قرار است جا به جا شوند را انتخاب نمایید و روی دکمه Transfer کلیک کنید.

 

برای دریافت رایگان آخرین نسخه نرم افزار EaseUS Todo PCTrans  به سایت سازنده این برنامه می توانید مراجعه کنید.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید