تریلر جدیدی از بازی The Outer Worlds منتشر شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

تنها ۲ ماه تا انتشار بازی The Outer Worlds برروی پلتفرم‌های مختلفی فاصله داریم و طرفداران به شدت برای ماجراجویی جدیدی در سبک نقش‌آفرینی، هیجان‌زده هستند. استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) با ایجاد فرصت‌های جدیدی در این بازی، عنوانی سرگرم‌کننده را خلق کرده است که بازی‌بازان را به طور حتم به مناطق شگفت‌انگیزی فرا می‌خواند. یکی از این مناطق، The Halcyon Colony است که توسعه‌دهندگان این بازی با انتشار تریلری به صورت اجمالی به آن پرداخته‌اند.

تریلر منتشر شده مکان‌های مختلفی را از منطقه‌ی The Halcyon Colony به نمایش گذاشته است که بازی‌بازان را با خطرات و چالش‌های فراوانی مواجه خواهد کرد. در این منطقه، موجودات و ماجراجویی‌های زیادی انتظار بازی‌بازان را می‌کشند که مکان‌های ترا ۲ (Terra 2) و مانرک (Monarch) را شامل می‌شود. همچنین تصمیمات بازی‌بازان، نتایج داستانی مختلفی را در این منطقه به همراه خواهد داشت.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Outer Worlds قرار است در تاریخ جمعه، ۳ آبان‌ماه سال جاری (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد و در حال حاضر تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید