گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Rainbow Six Siege به مدت یک هفته رایگان خواهد شد | شروع از فردا

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

بر اساس گزارشات جدید، قرار است که بازی Rainbow Six Siege برای مدت زمان یک هفته رایگان شود و زمان شروع این یک هفته‌ی طلایی از فردا، یعنی ۶ شهریور ماه (مصادف است با ۲۸ آگوست ۲۰۱۹) شروع شود و تا ۹ سپتامبر (مصادف است با ۱۸ شهریور ماه) ادامه داشته باشد.

بر طبق اخباری که پخش شده، این بازی قرار است به مدت یک هفته رایگان شود و کاربران می‌توانند از فردا آن را به صورت رایگان دریافت کنند. هر یک از اچیومنت‌ها و دستاوردهایی که در این بازی کسب کنید و بخواهید که بعد از این مدت محدود نسخه‌ی اصلی این بازی را بخرید، حفظ خواهد شد و شما آنها را از دست نخواهید داد. در فروشگاه یوبی‌سافت نیز این بازی و سایر ورژن‌های Deluxe، Gold و Ultimate تخفیفی ۷۰ درصدی در نظر گرفته شده است. همچنین گفته می‌شود که این نسخه دارای بروزرسانی Operation: Ember Rise نیز خواهد بود که مدتی قبل بر روی سرورهای آزمایشی قرار گرفته بود.

بازی Rainbow Six Siege هم‌ اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید از فردا با مراجعه به فروشگاه‌های استیم، این بازی را به صورت رایگان برای یک هفته دریافت کنید. چنانچه از طرفداران سر سخت این بازی شوتر آنلاین هستید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی این عنوان همراه با بسته‌های الحاقی آن را در این نشانی با قلم مصطفی زاهدی و با عنوان این است لذت کار گروهی | نقد و بررسی Rainbow Six Siege به همراه بسته های الحاقی مطالعه کنید. همچنین اگر مایل به دریافت آخرین اخبار از این بازی هستید، می‌توانید با مراجعه به این نشانی از آخرین اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

حال نظر شما کاربرانن همیشگی گیمفا در رابطه با این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید