تریلر زمان عرضه‌ی بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد

۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵

به سرعت به زمان عرضه‌ی اولین نسخه از مجموعه‌ی The Dark Pictures Anthology یعنی The Dark Pictures: Man of Medan نزدیک می‌شویم و طرفداران هفته‌ی آینده شاهد اننشار این بازی برروی پلتفرم‌های مختلفی خواهند بود. با این تفاسیر، استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) تریلر زمان عرضه‌ی آن را منتشر ساخته است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

بازی The Dark Pictures: Man of Medan سیستم تصمیم‌گیری پیشرفته‌تری را نسبت به عناوین گذشته‌ی استودیوی سوپرمسیو گیمز خواهد داشت که موجب ارزش تکرار بالای این بازی و پیامدهای غافل‌گیرکننده‌ی تصمیمات بازی‌بازان خواهد شد.

تریلر منتشر شده از بازی The Dark Pictures: Man of Medan، محیط و حال و هوای ترسناک آن را به وسیله‌ی توضیحات شخصیت کوریتور (Curator) مجددا مرور و بازی‌بازان را برای تجربه‌ی این عنوان هیجان‌زده می‌کند. کوریتور به نظر می‌رسد شخصی است که نه تنها این بازی را روایت خواهد کرد، بلکه در نسخه‌های آینده‌ی این مجموعه نیز شاهد حضور وی خواهیم بود. همچنین در کنار موارد یاد شده، گیم‌پلی و صحنه‌های جدیدی را در تریلر منتشر شده نیز شاهد هستیم.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Dark Pictures: Man of Medan در تاریخ جمعه، ۸ شهریورماه سال ۱۳۹۸ (۳۰ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید