گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری از شهر جدید بازی Pokemon Sword and Shield منتشر شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

دیگر چیزی تا انتشار بازی جالب Pokemon Sword and Shield باقی نمانده است. در همین راستا، امروز نیز تریلر جدیدی از بخش گیم‌پلی این بازی در دسترس قرار گرفت که اشاره به شهر دیگری از آن دارد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه این تریلر باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Pokemon آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان، عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Pokemon Sword and Shield هم نام یکی دیگر از این نسخه‌ها است که در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر حواهد شد. این بازی در مراسم E3 2019 معرفی شد و تاکنون اطلاعات زیادی از آن در اختیار طرفداران قرار گرفته است. به نقل از سازندگان، در این بازه‌ی زمانی کوتاه اخبار دیگری نیز به منظور آشنایی بیشتر عرضه خواهند شد. جزئیات بیشتر در این زمینه را می‌توانید از طریق این صفحه ملاحظه کنید.

تیم سازنده در گذشته به بررسی بخش‌های مختلف از گیم‌پلی بازی Pokemon Sword and Shield پرداخته بود. حال در جدیدترین تریلر، شما می‌توانید شهر دیگری از جهان وسیع این بازی را  تماشا کنید. گفتنی است که این ویدئو توسط شیگرو اوموری (Shigeru Ohmori) که از اعضای تیم سازنده به حساب می‌آید، تهیه شده است. در پایان می‌توانید این تریلر و شهر جدید بازی Pokemon Sword and Shield را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید