بازی Pokemon Legends: Arceus برای نینتندو سوییچ معرفی شد

۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

شرکت پوکمون کمپانی (Pokemon Company) در طی رویداد Pokemon Presents از بازی جدید این مجموعه‌ی محبوب با نام Pokemon Legends: Arceus رونمایی کرد. این عنوان جهان باز اکشن نقش‌آفرینی در اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

Pokemon Legends: Arceus دوره‌ی متفاوتی از منطقه‌ی Sinnoh را نشان می‌دهد. همان طور که از نام بازی مشخص است، این عنوان بر روی Arceus یعنی خالق این منطقه و احتمالاً تمام دنیا تمرکز دارد. با این حال هنوز انگیزه‌ی Arceus برای انجام این کار مشخص نیست.

این اولین بار است که سری Pokemon عنوانی جهان باز را به طرفداران سری ارائه می‌دهد. در بازی Pokemon Legends: Arceus، بازی‌بازان می‌توانند به صورت آزادانه در محیط بازی حرکت کرده و پوکمون‌‌های مختلفی را از طریق نبرد‌های مستقیم و یا مخفی کاری تسخیر کنند. همان طور که در ابتدا گفته شد، پوکون کمپانی Pokemon Legends: Arceus را یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی معرفی کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که سیستم مبارزه‌ی بازی هنوز دارای برخی از ویژگی‌های مبارزات نوبتی است. از آن‌ جایی که احتمالاً هنوز یک سال تا انتشار Pokemon Legends: Arceus باقی مانده است، انتظار می‌رود که در آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی‌های مختلف این عنوان باشیم.

خبر خوب این است که تا زمان عرضه‌ی Pokemon Legends: Arceus، طرفداران می‌توانند با تجربه‌ی بازی‌های Pokemon Brilliant Diamond and Shining Pearl، دوباره به منطقه‌ی Sinnoh بازگردند. این عناوین بازسازی شده در اواخر سال جاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

7
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید