سه تریلر جدید از بازی Gears 5 منتشر شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

استودیوی کوالیشن (Coalition) قول‌های بزرگی برای بخش‌های مختلف بازی Gears 5 را به بازی‌بازها داده است. طبق پیش‌نمایش‌‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که Gears 5 می‌تواند بازی موفقی باشد. امروز استودیوی کوالیشن سه تریلر جدید در مورد جزئیات بخش Escape، بخش Map Builder و باندل جدید Gears 5 اکس‌باکس وان را منتشر کرده‌ است.

تمرکز تریلر اول برروی مود Escape و نحوه‌ی بازی کردن آن است. در این مود شما در نقش یک Hive Buster (نابودکننده‌ی کندو)، در حین تلاش برای فرار پس از نابودی کندوی ذکر شده، بازی می‌کنید. این بخش بازی دارای یک Map Builder (نقشه ساز) بوده که به شما اجازه‌ی ساختن نقشه‌های Escape دلخواه خود با دشمنان، تجهیزات و موارد قابل تغییر و تنظیم دیگری را می‌دهد که تمرکز دومین تریلر منتشر شده برروی قابلیت Map Builder است.

درنهایت ما در آخرین تریلر منتشر شده نگاه نزدیک‌تری به باندل جدید اکس‌باکس وان اکس می‌اندازیم. این باندل شامل کنترلر‌های جدیدی با طرح Gears، نسخه‌ی Ultimate Edition بازی، پوسته‌های اختصاصی و یک افکت صوتی مخصوص خواهد بود.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p

تمامی این موارد با عرضه‌ی بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر، ۲۰۱۹) برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان در دسترس بازی‌بازها قرار می‌گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید