باندل جدید اکس‌باکس وان اکس برای بازی Gears 5 معرفی شد

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۵

به تازگی شرکت مایکروسافت از باندل جدید کنسول اکس‌باکس وان اکس برای بازی Gears 5 رونمایی کرده است که قطعا برای و دوست‌داران این سری هیجان‌انگیز خواهد بود.

شرکت مایکروسافت یک پیشنهاد وسوسه‌کننده برای طرفداران سری Gears آماده کرده است که احتمالا با استقبال خوبی از سوی این افراد همراه خواهد بود. در باندل جدید بازی Gears 5، یک کنسول اکس‌باکس وان اکس با ظرفیت یک ترابایت به همراه کنترلر مخصوصی که با نام شخصیت کیت دیاز (Kait Diaz) عجین شده است (که پیش‌تر تصویری از آن لو رفته بود) قرار دارد. در کنار کنسول بازی، یک نسخه‌ی Ultimate Edition از بازی Gears 5 در این باندل وجود دارد که دارندگان آن می‌توانند چند روز زودتر از انتشار جهانی آن را تجربه کنند.

اما این باندل زمانی هیجان‌انگیزتر می‌شود که بدانیم کدهایی برای دریافت عناوین قبلی سری Gears در آن قرار دارد. Gears of War: Ultimate Edition که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اولین بازی این سری است، در کنار نسخه‌های دوم، سوم و چهارم این سری از جمله‌ی عناوینی هستند که در کنار Gears 5 قابل بازی هستند. با این حساب می‌توان گفت که این باندل نه تنها برای بازی Gears 5 نبوده و تقریبا تمامی عناوین سری را در بر می‌گیرد. قیمت این باندل معادل ۴۹۹ دلار اعلام شده است.

بازی Gears 5 قرار است در تاریخ ۱۹ شهریور ماه سال جاری  (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. در ادامه نیز می‌توانید تصویری از باندل جدید کنسول اکس‌باکس وان اکس را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید