حل مشکلات نسخه‌ی نینتندو سوییچ Bloodstained: Ritual of the Night در اولویت قرار گرفت

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

تقریبا دو ماه از عرضه‌ی بازی Bloodstained: Ritual of the Night می‌گذرد و به نظر می‌رسد که این عنوان تا به الان دارای مشکلات بسیاری بوده است. در همین راستا، به تازگی سازنده‌ی این عنوان صحبت‌هایی در اینباره کرده‌اند که می‌توانند برای علاقه‌مندان به این سری جذاب به نظر رسند.

Bloodstained: Ritual of the Night از سری عناوین جذاب و مبارزه‌ای است که حدود ۴ سال پیش توسط سازندگان معرفی شد. به دلیل مشکلاتی که در روند ساخت بازی پیش آمد، عرضه‌ی آن با تاخیری طولانی همراه شد. هم‌اکنون این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. بازی مذکور پس از انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد و عده‌ی زیادی با آن سرگرم شدند. اگر شما هم از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Bloodstained: Ritual of the Night را هرگز از دست ندهید.

از زمان انتشار این بازی تاکنون، کاربران مشکلات زیادی از آن را گزارش دادند. گاهی این ایراد‌ها تا حدی آزار دهنده هستند که شما نمی‌توانید بازی را ادامه دهید و باید آن را از اول آغاز کنید. جالب است بدانید که اکثر مشکلات و باگ‌های گفته شده مربوط به نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی است. در همین راستا، به تازگی آقای کوجی ایگاراشی (Koji Igarashi)، سازنده‌ی این عنوان طی پیام‌هایی اعلام کرده که تمام تلاش استودیوی بر این است تا مشکلات این بازی به خصوص نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن را رفع کند. او اینگونه بیان می‌کند که:

اول از همه از تمام کسانی که تا به الان به دلیل مشکلات و ایرادات بازی آزرده خاطر شده‌اند عذرخواهی می‌کنم؛ به خصوص برای کسانی که نسخه‌ی نینتدو سوییچ این عنوان را در اختیار دارند. ما در حال حاضر برروی مشکلات این بازی کار می‌کنیم و قصد داریم تا جایی که می‌شود گیم‌پلی بازی را بهبود بخشیده و آن را بهینه‌سازی کنیم. در صدد ایجاد پبشرفت‌هایی در بازی Bloodstained: Ritual of the Night هستیم و امیدواریم هر چقدر رودتر طی به‌روزرسانی‌ آن‌ها را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین اعلام شد که تمام تلاش استودیو و تمرکز سازندگان برروی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Bloodstained: Ritual of the Night متمرکز شده‌اند و حل مشکلات و ایرادات این بازی در اولویت خاصی قرار گرفته است. آقای ایگاراشی در اینباره می‌گوید:

ما منابع خود را بهبود بخشیده‌ایم و تمام عملکرد و همت خود را برای بهبودی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Bloodstained: Ritual of the Night در دست گرفته‌ایم. از بعضی تیم‌ها و توسعه‌دهندگان دیگر درخواست کمک کردیم تا سرعت پیشرفت و ارتقای این بازی مبارزه‌ای را افزایش دهیم.

شایان ذکر است ک این صحبت‌ها به این معنا نیست که تک تک سازندگان و افراد تیم برروی بازی Bloodstained: Ritual of the Night برای کنسول نینتندو سوییچ تلاش می‌کنند بلکه اکثر زمان ما برای حل ایرادات این بازی برروی کنسول مذکور خرج می‌شود.

در آخر نیز باید بگویم که در ابتدا ما قصد داشتم طی انتشار انواع مختلف و کوچکی از به‌روزرسانی‌ها، بازی را اندک اندک بهبود بخشیم. اما پس از اینکه به هدف خود نگاه کردیم و دریافتیم که قرار است به چه درجه‌ای برسیم، تصمیم گرفتیم پس از مدتی تلاش طولانی، یک بهینه‌ساز بزرگی را در اختیار بازی‌بازان و هواداران قرار دهیم تا اکثر و تقریبا تمام ایرادات و باگ‌های گزارش شده را با هم برطرف کنیم.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ضمن اگر جزو علاقه‌مندان و هواداران پر و پا قرص بازی Bloodstained: Ritual of the Night هستید، می‌توانید با مراجعه به این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، به مطالعه نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «این فوق‌العاده است! | نقد و بررسی بازی Bloodstained: Ritual of the Night» بپردازید و با پتاسنیل‌ها و بخش‌های مختلف آن آشنا شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید