هاتفیکس جدید بازی Fallout 76 منتشر شد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

بازی Fallout 76، ساخته‌ی استودیوی بتسدا (Bethesda)، از زمان عرضه‌ی خود با مشکلات و ایرادات زیادی همراه بود اما تیم سازنده، با تمام توان تلاش کرد تا ایرادات بازی را رفع کرده و امکانات بیشتری را به آن اضافه کند. حال به تازگی یک هاتفیکس جدیدی در دسترس قرار گرفته که تغییراتی خوب و رضایت بخشی را در بازی ایجاد می‌کند.

اخیرا طی بهینه‌سازهایی که برای بازی تیراندازی Fallout 76 منتشر شدند، ایرادات و باگ‌هایی در بازی به وجود آمدند که بسیاری از کاربران و بازی‌بازان را عصبانی کردند. استودیوی سازنده تصمیم گرفت که یک هاتفیکسی را طراحی کند تا مقدار لوت‌های Legendary را در بازی افزایش دهد. حال در همین راستا، به تازگی یک هاتفیکس جدید دیگری دیروز منتشر شد که تغییراتی را در بازی به خصوص در بخش Survival mode ایجاد می‌کند.

پیش از این، بازی‌بازان و کاربرانی که در سه مقام نخست حالت Survival mode قرار داشتند، به صورت برجسته در می‌آمدند و به نوعی، دیگر بازی‌بازان و کاربران متوجه موقعیت آن‌ها می‌شدند. حال به واسطه این هاتفیکس جدید، در حالی که مقدار امتیاز بازی‌بازان برتر به صورت کلی به نمایش در می‌آیند اما دیگر برروی نقشه بازی قابل ردیابی نخواهند بود. این باعث می‌شود که دیگر بازی‌بازان و کاربران به دلیل بازی خوب و حرفه‌ای خود تنبیه نشوند و بیهوده موقعیتشان در اختیار دیگر حریفان قرار نگیرد.

بسیار خوشحال کننده به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده همچنان از این محصول خود پشتیبانی کرده و به آینده‌ای درخشان در این بازی امیدوار است. بی‌شک استودیوی بتسدا در تلاش است تا جایی که ممکن است رضایت کاربران خود را به دست آورد و با رفع کردن ایرادات بخش‌های مختلف، تجربه‌ی بهتری را در اختیار هواداران قرار دهد. همان‌طور که گفته شد، استودیوی سازنده چند وقت پیش، هاتفیکس مرتبط با میزان لوت‌های درون بازی را منتشر کرد اما طبق گفته‌های سازندگان، این مقدار همچنان از میزان خواسته‌ی افراد و کاربران کمتر است و آن‌ها همچنان به زمان نیاز دارند تا این موضوع را نیز برطرف کنند.

اگر از طرفداران پر و پا قرص سری بازی Fallout 76 هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه، به مطالعه‌ی نقد و بررسی اختصاصی آن بپردازید. همچنین در گذشته این بازی برروی کنسول‌های نسل هشتمی از لحاظ فنی توسط سعید حلاجیان، مورد تحلیل قرار گرفت که جزئیات آن در اینجا قابل مشاهده است.

بازی Fallout 76 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید