کشتار ناتزی‌ها با طعم واقعیت مجازی | نقدها و نمرات Wolfenstein: Cyberpilot

۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

تنها یک روز تا انتشار بازی واقعیت مجازی Wolfenstein: Cyberpilot باقی‌ مانده است و حالا شاهد انتشار نقدها و نمرات اولیه‌ی آن هستیم. بازخوردهای ناامیدکننده‌ای تاکنون از جانب منتقدین در رابطه با این بازی ارائه شده است و بسیاری از منتقدین، کوتاه بودن مدت زمان گیم‌پلی این عنوان را عامل اصلی شکست آن می‌دانند.

بازی واقعیت مجازی Wolfenstein: Cyberpilot توسط استودیوی ماشین‌گیمز (MachineGames) توسعه یافته و شرکت بتسدا سافت‌ورکز (Bethesda Softworks)، وظیفه‌ی تبلیغات و انتشار آن را برعهده داشته است. بازی‌بازان در این نسخه قرار است تجهیزات ارتش ناتزی‌ها را تحت کنترل خود در آورده و به نیروهای فرانسوی کمک نمایند. این بازی تاکنون شاهد بازخوردهای نبستا ناموفقی از سوی منتقدین بوده و اکثر آن‌ها به محتوای کم و کوتاه بودن این عنوان، اشاره داشته‌اند. اما به نظر می‌رسد، طرفداران مجموعه‌ی Wolfenstein‌ همچنان می‌توانند از کشتار ناتزی‌ها لذت ببرند.

شما می‌توانید نقدها و امتیازات این بازی را در قسمت پایین مشاهده نمایید:

VRFocus: 6/10

بازی Wolfenstein: Cyberpilot ایده‌های خوبی را در خود جای داده است. اما اگر توسعه‌دهندگان آن بشتر به  این ‌ایده‌ها می‌پرداختند، می‌توانستیم عنوان شگفت‌انگیزی را شاهد باشیم. داستان این بازی به خوبی پیش می‌رود و بخش‌های میانی آن به اندازه‌ی کافی رضایت‌بخش است؛ مخصوصا برای بازی‌بازانی که به تازگی با هدست‌های واقعیت مجازی آشنا شده‌اند. اما این بازی می‌توانست عملکرد بهتری را از خود بر جای بگذارد زیرا بسیار کوتاه است و فقدان محتوای اضافی، آن را تبدیل به یک تجربه‌ی یک‌بار مصرف نموده است.

Destructoid: 5.5/10

بازی Wolfenstein: Cyberpilot دارای پتانسیل بالایی برای موفقیت است ولی قبل از رسیدن به آن، داستان به اتمام می‌رسد.

UploadVr: 5/10

بازی Wolfenstein: Cyberpilot که بر کشتار ناتزی‌ها تمرکز دارد، تمام عناصر یک عنوان هیجان‌انگیز واقعیت مجازی را در خود جای داده است. اما در نهایت، محتوای کمی را دارا بوده و عنوانی جاه‌طلبانه محسوب نمی‌شود. بازی Wolfenstein: Cyberpilot مکانیزم‌های گیم‌پلی مناسب و لحظات سرگرم‌کننده‌ای را در خود جای داده است ولی بسیار زود به اتمام می‌رسد.

• با انتشار نقدهای بیشتری، این مطلب به‌روز خواهد شد.

بازی Wolfenstein: Cyberpilot روز آینده و در تاریخ جمعه، ۴ مردادماه ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید