بسته‌الحاقی Operation Sighthbound بازی Ace Combat 7: Skies Unknown به‌زودی عرضه خواهد شد

۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بسته‌الحاقی جدید بازی Ace Combat 7: Skies Unknown با نام Operation Sighthbound در آینده‌ای نزدیک در اختیار بازی‌بازان و طرفداران این عنوان قرار خواهد گرفت. جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان با این بسته، تریلری منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

شاید بتوان یکی از موفق‌ترین عناوین سال ۲۰۱۹ را Ace Combat 7: Skies Unknown دانست. این بازی به سبک شبیه‌سازی پرواز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد و طولی نکشید که شاهد استقبال بسیار خوب بازی‌بازان از آن بودیم. علاوه‌بر گیم پلی جذاب، انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف توسط سازندگان را می‌توان از دلایل محبوبیت این بازی دانست. جزئیاتی در خصوص جت جنگی جدید این بازی را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. گفتنی است که استودیوی بندای نامکو وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

به نظر می‌رسد که سازندگان قصد دارند تا بسته‌الحاقی دیگری را در اختیار بازی‌بازان قرار دهند تا به جذابیت‌های بازی اضافه شود. این بسته تحت عنوان Operation Sighthbound ماموریت‌ها و مراحل جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. البته ویژگی‌های دیگری نیز به بازی اعمال خواهد شد که آن‌ها را می‌توانید در تریلر منتشر شده از سوی بندای نامکو ببینید. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید