از نظر آهنگ‌ساز بازی Banjo-kazooie احتمال ساخت نسخه‌ی جدیدی برای این بازی پایین است

۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

زمانی که در رویداد E3 2019  اعلام شد که شخصیت‌های Banjo-kazooie به عنوان شخصیت‌های قابل بازی، به بازی Super smash bros. ultimate اضافه می‌شوند، امید بازی‌بازان به ساخت دنباله‌ای برای این سری زنده شد.

حال وب‌سایت وی‌جی‌سی (VGC) با آقای گرنت کیرک‌هوپ (Grant kirkhope)، آهنگ‌ساز بازی Banjo-kazooie، در رابطه با آینده‌ی این سری مصاحبه‌ای داشته که به شرح زیر است.

زمانی که از آقای کیرک‌هوپ درباره‌ی ساخت دنباله‌ای برای این سری سوال شد، وی پاسخ داد:

اگر نظر صادقانه‌ی من را بخواهید، باید بگویم که اصلا نمی‌دانم دنباله‌ای وجود خواهد داشت یا خیر. با نگاه به اعداد و ارقام می‌توان یک مسئله‌ی ساده را متوجه شد و آن این است که احتمال دارد این عنوان برای اکس‌باکس ارزشش را نداشته باشد.

آیا اصلا بازاری برای این کار وجود دارد؟ اصلا نمی‌دانم. شخصاً فکر نمی‌کنم استودیو رِیر (Rare) هم علاقه‌ای داشته باشه. این استودیو درحال حاضر به شدت مشغول با توسعه‌ی Sea of thieves است و باید گفت که آن بازی عظیم و بزرگی است. همچنین باید اضافه کنم که همه‌ی افراد این استودیو روی همین بازی تمرکز دارند تا بتوانند به خوبی برای آن محتوا تولید کنند.

وی در ادامه درباره‌ی رونمایی از Banjo-kazooie در رویداد E3 2019 اضافه کرد:

شاید با رونمایی که در رویداد E3 رخ داد، مایکروسافت (Microsoft) کمی به فکر وادار شود. ولی من تنها همین را می‌توانم با اطمینان بگویم و نه بیشتر؛ چرا که من تنها یک آهنگ‌سازم و هیچ تاثیری برروی تصمیم نهایی مایکروسافت نخواهم داشت. پس نمی‌خواهم به علاقه‌مندان امید بی‌مورد بدهم.

آقای کیرک‌هوپ در دنباله بیان کرد که اگر بنا به ساخت دنباله‌ای باشد، این کار توسط یک تیم جدید صورت خواهد گرفت:

استودیو ریر اگر بخواهد دنباله‌ای برای این کار بسازد، بایستی فردی را پیدا کند که توانایی برقراری ارتباط با این بازی را داشته و عاشق آن باشد و بتواند با یک داستان قدرتمند، کار را شروع کند.

آنها باید استودیویی را پیدا کنند که برای این بازی واقعا ارزش قائل بوده و از صمیم قلب بخواهد این کار را برعهده بگیرد، تا نتیجه‌ای مانند بازی‌های Killer Instinct یا Mario+Rabbit را شاهد باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید