تحلیل فنی ۴۰: رستگاری در سرزمین فریکرها | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Days Gone

۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

در جدیدترین شماره از فصل دوم برنامه‌ی ویدئویی «تحلیل فنی»، به تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Days Gone برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرداخته‌ایم. در فصل دوم «تحلیل فنی» همانند فصل نخست، به موضوعات فنی و بررسی عملکردهای بازی‌های مختلف خواهیم پرداخت.

نکته: در ادامه‌ی تغییرات فصل دوم تحلیل فنی، در پایان هر تحلیل با بررسی نکات مثبت و منفی بازی از نظر فنی، نمره‌ای تحت عنوان نمره‌ی فنی به بازی‌‌ مورد نظر اختصاص داده می‌شود.

انگار همین دیروز بود که استودیوی بند و شرکت سونی از بازی زامبی محور و انحصاری جدیدی با نام Days Gone رونمایی کردند. این بازی به مدت هفت سال در دست توسعه قرار داشت و سرانجام پس از هفت سال، بهار گذشته شاهد عرضه این بازی بودیم. استودیوی بند سعی داشت تا تجربه ای متفاوت از یک بازی زامبی محور را به بازی‌بازان ارائه دهد و به وفور بر این نکته تاکید داشت که این بازی با سایر عناوین زامبی محور متفاوت است.

شاید Days Gone داستانی جذاب و گیم پلی سرگرم کننده ای را ارائه داده باشد اما آیا به همان اندازه عملکرد فنی خوبی نیز داشته است؟ برای پاسخ به این سوال با تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Days Gone با ما همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید