تاریخ عرضه‌ی سرویس EA Access برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

بالاخره کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ از ماه آینده می‌توانند از سرویس EA Access شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) استفاده کنند.

چند سالی است که سرویس EA Access برای کنسول‌ها، به صورت انحصاری برروی اکس‌باکس وان در دسترس بوده و قابلیت استفاده از بازی‌های قدیمی و جدید بسیاری به همراه آزمایش کوتاه مدت بازی‌های آینده‌ی شرکت الکترونیک آرتس را به کاربران آن می‌دهد. ماه گذشته اما شرکت الکترونیک آرتس عرضه‌ی سرویس محبوب EA Access برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ را تائید کرد و اعلام کرد که این سرویس پس از سال‌ها انحصاری بودن برای کنسول اکس‌باکس وان، برای کنسول دیگری نیز در دسترس قرار میگیرد. همانطور که این شرکت پیش‌تر گفته بود، سرویس EA Access در ماه جولای میلادی سال جاری و به صورت دقیق‌تر در روز ۲۴ جولای (۲ مرداد) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد.

تمامی بازی‌های که برای این سرویس برروی کنسول اکس‌باکس وان منتشر شده‌اند، در زمان عرضه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس خواهند بود. همچنین قابلیت استفاده‌ی ۱۰ ساعته از بازی‌های آینده‌ی شرکت الکترونیک آرتس نیز برای دارندگان این سرویس در دسترس خواهد بود.

قیمت اعلام شده‌ برای سرویس سالانه ۳۰ دلار و سرویس ماهیانه نیز ۵ دلار بوده و دارندگان این سرویس از تخفیف‌های ویژه‌ای برای بازی‌ها، بسته‌های الحاقی و همچنین ارزهای درون بازی بهره خواهند برد. برای دیدن فهرست کامل بازی‌های موجود در سرویس EA Access می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

افرادی که در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان از چنین سرویسی برخوردار هستند، نمی‌توانند آن را به کنسول دیگری انتقال دهند و جهت استفاده از این سرویس برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ باید اشتراک دیگری خریداری کنند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید