آقای شینجی میکامی در رویداد E3 2019 حاضر خواهد بود

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

دیگر زمان زیادی تا E3 2019 باقی نمانده است و بسیاری از بازی‌بازان بی‌صبرانه منتظر رونمایی از دنباله‌های عناوین مورد علاقه‌ی خود هستند. حال با توجه به توئیت اخیر آقای شینجی میکامی (Shinji Mikami)، ظاهراً بالاخره شاهد پروژه‌ی جدید وی نیز خواهیم بود.

این توسعه‌ دهنده‌ی افسانه‌ای در توئیتر خود اعلام کرد که «برای یک سفر کاری، هفته‌ی آینده در E3 شرکت خواهد کرد». این توئیت سبب شده‌ است تا گمانه زنی‌های تازه‌ای پیرامون پروژه‌ی بعدی استودیوی تانگو گیم‌ورکس (Tango Gameworks) شکل بگیرد. تقریباً دو سال از زمان عرضه‌ی The Evil Within 2 گذشته و به غیر از یک حالت اول شخص، تاکنون هیچ بسته‌ی الحاقی جدیدی برای این بازی منتشر نشده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما حدس می‌زنیم که توسعه دهندگان پس از انتشار نسخه‌ی دوم، کار برروی پروژه‌ی جدیدی را آغاز کرده‌اند. The Evil Within 3 یکی از آن عناوینی است که می‌تواند در کنفرانس بتسدا (Bethesda) حضور داشته باشد. البته ممکن است که به جای یک دنباله‌ی مستقیم، شاهد یک آی‌پی جدید از تانگو گیموررکس و شینجی میکامی باشیم.

نظر شما چیست؟ آیا می‌خواهید نسخه‌ی سوم The Evil Within را تجربه کنید یا این‌که دوست دارید میکامی برروی یک آی‌پی جدید کار کند؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید