از نقشه‌ی جدید بازی Battlefield 5 با نام Mercury رونمایی شد

۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

استودیوی دایس (DICE) به تازگی رسماً از نقشه‌ی جدید بازی Battlefield 5 رونمایی کرد. این نقشه Mercury نام دارد و در تاریخ پنج‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ( ۳۰ ماه می ۲۰۱۹) در دسترس خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نقشه‌ی Mercury اولین نقشه ای است که بر اساس عملیات در جنگ جهانی دوم با همین نام یعنی عملیات Mercury ساخته می‌شود. این نقشه در جزیره‌ی کرت (Cretan) کشور یونان جریان دارد و با دیگر نقشه‌های بازی کمی متفاوت است. در این نقشه، نیروهای بریتانیایی قادرند با استفاده از تانک‌ها در جنگ پیش‌روی کنند و نیروهای آلمان نازی نیز قادرند تا از طریق نیروی هوایی بر سر دشمنان خود آتش مرگ فرود آورند. استراتژی ترکیبی جالبی است و باید ببینیم آیا در یک بازی تیراندازی اول شخص نیز مفید خواهد بود یا خیر.

نقشه‌ی Mercury بخشی از بسته‌ الحاقی Tides of War است و در تاریخ پنج‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ( ۳۰ ماه می ۲۰۱۹) در دسترس قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر معرفی نقشه‌ی Mercury را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Battlefield 5 هم اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. نقد و بررسی جدیدترین نسخه از سری Battlefield به قلم مهدی رضایی را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. اگر قصد خرید این بازی را دارید، تماشای هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا به شما توصیه می‌شود. دیگر اخبار مربوط به این بازی را نیز می‌توانید از اینجا دنبال کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید