عنوان واقعیت مجازی The Walking Dead Onslaught پاییز امسال منتشر خواهد شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

پس از به اتمام رسیدن یکی دیگر از چندین نسخه‌ی بازی ساخته شده از مجموعه‌ی The Walking Dead، تحت عنوان The Walking Dead: The Final Season، حال به نظر می‌رسد که قسمت جدیدی از این مجموعه ساخته شده است و در پاییز سال جاری عرضه خواهد شد. این عنوان که The Walking Dead Onslaught نام دارد، این‌بار با همان شخصیت‌های اصلی و محبوب که شما از سریال تلویزیونی The Walking Dead می‌شناسید، روانه‌ی بازار خواهد شد.

بازی The Walking Dead Onslaught که به گفته‌ی تیم توسعه دهنده‌ی بازی، استودیوی Survios، حاصل همکاری آنها با شبکه‌ی AMC بوده و عنوانی شگفت‌انگیز است، شما را به بازی در دو حالت دعوت می‌کند؛ حالت اول روایت داستان اصلی بازی و حالت دوم حالت بقا یا همان Survival که در آن شما با استفاده از سلاح‌ها و منابع متفاوت باید سعی بر زنده ماندن داشته باشید. توسعه دهندگان در کنار این توضیحات یک تیزر کوتاه از معرفی بازی را نیز آماده کرده‌اند، که در آن سلاح‌های معروف شخصیت‌های اصلی سریال از جمله ریک، دریل و میشون به نمایش گذاشته شده است و شما می‌توانید در بخش زیر به تماشای آن بنشینید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی برای عنوان The Walking Dead Onslaught مشخص نشده است و همچنین اخبار‌ قطعی درباره‌ی پلتفرم‌های بازی به جز رایانه‌های شخصی و ورژن‌های غیر واقعیت مجازی نیز در دسترس قرار ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Hamid گفت:

    امیدوارم غیر واقعیت مجازیش هم باشه بالاخره یه بازی ازش اومدکه شخصیت های اصلی سریالو داره
    the walking dead نیاز به یه بازی بزرگ داره (منظورم اصلا این نیست که این بازی بده یا اصلا هیچ بازیه خوبی ازش ساخته نشده) منظورم اینه که یه عنوان با کیفیت که اول شخص یا سوم شخص باشه یه شرکت بزرگ باید بسازه,

    0
    0