نسخه‌ی واقعیت مجازی بازی Blair Witch بزودی منتشر خواهد شد

۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

سال گذشته بود که بازی ترسناک شگفت آوری را از تیم بلوبر تیم (Bloober Team)، به نام Blair Witch تجربه کردیم. بازی در همان فرم و سبک آثار قبلی این استودیو در ژانر ترسناک ساخته شد که اساساً ژانر Found Fotage را اختراع کرد. این نسخه ابتدا برای کنسول اکس‌باکس وان و بعد از آن برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و سپس به سیستم عامل‌های دیگر راه یافت و بازی بسیار خوبی بود. اکنون، با برخی تغییرات بزرگ، به یک پلتفرم جدید می‌آید.

این بازی به زودی برای هالووین به عنوان یک تجربه‌ی واقعیت مجازی  (VR) عرضه می‌گردد که Oculus Quest Edition نامیده می‌شود، اما به نظر می‌رسد چیزی بیش از یک پورت ساده همراه با قابلیت واقعیت مجازی است. استودیوی بلوبر می‌گوید که داستان با تعاملات گسترده بازسازی شده است و محیط ها با در نظر گرفتن خصوصیت واقعیت مجازی دوباره طراحی شده‌اند که می‌توانید در تریلر زیر کمی از آن‌ها را ببینید. هنوز در مورد میزان عمق و وسعت این طراحی‌های مجدد مشخص نیست، اما حتی اگر قبلاً بازی را انجام داده باشید، می توانید دوباره آن را تجربه کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

Blair Witch ، به شکل اصلی غیر از تجربه‌ی واقعیت مجازی، هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان،پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ موجود است. نسخه Oculus Quest Edition در تاریخ ۸ ابان ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰) منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید