نسخه‌ی جدید Bioshock ممکن است در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شود

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷

شرکت تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در جریان گزارش مالی خود، اطلاعاتی از برنامه‌های این شرکت از ماه آوریل ۲۰۱۹ تا ماه مارس سال ۲۰۲۰ منتشر کرد. علاوه بر این، تیک-تو اشاره ای کوچک به نسخه‌ی جدید از سری Bioshock داشت که احتمال دارد این بازی در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ منتشر شود. این خبر بسیار خوبی برای طرفداران سری Bioshock خواهد بود.

به طور ویژه، شرکت تیک-تو  تایید کرد که در این سال مالی بازی‌های Borderlands 3, Ancestors: Humankind Odyssey, WWE 2K20, The Outer Worlds و NBA 2K20 را منتشر خواهد کرد. اما این همه چیز نیست. علاوه بر این بازی‌ها، تیک-تو اعلام کرد چند بازی معرفی نشده در این بازه‌ی زمانی منتشر می‌شود. سوالی که مطرح می‌شود این است: این‌ها چه بازی‌هایی هستند؟ متاسفانه در حال حاضر تیک-تو در این مورد چیزی اعلام نکرده است اما به نظر می‌رسد به زودی اطلاعاتی از آن‌ بازی‌ها از سوی این شرکت به اشتراک گذاشته خواهد شد.

تیک-تو تاکنون نسخه‌ی جدید Bioshock را به‌ طور رسمی معرفی نکرده است. این شرکت قبلا اعلام کرده بود این سری همچنان ادامه خواهد داشت. پس از انحلال استودیوی ایرشنال گیمز (Irrational Games)، آقای کن لوین (Ken Levine) رییس استودیوی ایرشنال گیمز و خالق سری Bioshock، استودیوی جدیدی به نام Ghost Story Games را تاسیس کرد و در حال حاضر برروی بازی‌های کوچکتر کار می‌کند. در آن زمان شرکت  توکی گیمز (۲K Games) تایید کرد که وظیفه‌ی ساخت ادامه‌ی این سری به استودیوی توکی مارلین (۲K Marlin) محول شده است.

سال گذشته وب‌سایت Kotaku در گزارشی تایید کرد که شرکت توکی گیمز یک استودیوی فوق سری را برای ساخت نسخه‌ی جدید Bioshock تشکیل داده و این بازی برای انتشار در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است. به عبارت دیگر، اگر این گزارش دقیق باشد، بازی جدیدی از این سری تا پیش از انتهای ماه مارس ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد.

البته همان‌طور که گفته شد این‌ها حدس و گمان هستند ولی مشخصا یک بازی جدید از سری Bioshock در حال ساخت است و احتمالا در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید