گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

شرکت تیک تو اینتراکتیو قصد دارد از سرویس استیدیا پشتیبانی کند

اخبار بازی
شرکت تیک تو اینتراکتیو قصد دارد از سرویس استیدیا پشتیبانی کند

بازخوردهای کاربران و توسعه دهندگان بازی‌های ویدئویی نسبت به سرویس جدید شرکت گوگل یعنی استیدیا (Stadia) از زمان معرفی کاملا متفاوت بوده است که البته با توجه به جدید بودن این تکنولوژی کاملا طبیعی و قابل پیش‌بینی بود. بسیاری از افراد با سرویس استیدیا با احتیاط و شک و تردید برخورد می‌کنند ولی در این میان، برخی از توسعه دهندگان مانند شرکت تیک تو اینتراکتیو (Take Two Interactive) نسبت به معرفی این سرویس هیجان‌زده هستند.

شرکت تیک تو اخیرا گزارشی از عملکرد خود در جریان سه ماهه‌ی پایانی سال مالی گذشته را منتشر کرد. در جریان این جلسه، در کنار انتشار آمار فروش فوق‌ العاده‌ی دو بازی Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto 5، شاهد صحبت‌های مدیر ارشد اجرایی این شرکت درباره‌ی سرویس استریم شرکت گوگل نیز بودیم. آقای استروس زلنیک (Strauss Zelnick) که به نظر هیجان‌زده می‌رسید، تایید کرد این شرکت ایده‌ی استریم بازی‌های خود برروی هر دستگاه و در هر مکان را بسیار فوق‌العاده و جذاب می‌داند؛ از این رو، آن‌ها قصد دارند از سرویس استیدیا پشتیبانی کنند.

تصور این ایده که بتوان بدون هیچ محدودیت و بدون وابستگی به یک سخت‌افزار خاص به یک سرویس متصل شد و تمام بازی‌ها را برروی هر دستگاهی آن هم با کیفیت بالا و Latency پایین تجربه کرد، بسیار شگفت‌انگیز و جذاب است؛ البته اگر این موضوع امکان‌پذیر باشد. اعضای تیم گوگل بیان کرده‌اند که این کار شدنی است و این سرویس در زمانی بسیار زودتر از آن‌چه که انتظارش را داریم ارائه می‌شود.

از نظر تئوری، ما می‌خواهیم همان جایی باشیم که کاربران و مشتری‌ها قرار دارند. ما از تکنولوژی‌های جدید پشتیبانی می‌کنیم و به صورت کلی به سرویس‌های استریم بازی ایمان داریم. همان‌طور که می‌دانید، ما باید مدل‌ها و برنامه‌های اقتصادیی داشته باشیم که منطقی به نظر می‌رسند. تا به این لحظه، ما نسبت به این تکنولوژی بسیار خوش‌بین هستیم.

اگرچه در زمان معرفی سرویس جدید شرکت گوگل، از لیست بازی‌های موجود در آن رونمایی نشد ولی به نظر می‌رسد اگر همه چیز خوب پیش برود، می‌توانیم انتظار تجربه‌ی برخی از عناوین شرکت تیک تو را از طریق سرویس استیدیا داشته باشیم.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

  1. dj eric گفت:

    شرکت تیک تو اینتراکتیو خیلی غلط میکند…

    2Thumb up 11Thumb down
  2. Davodirusa گفت:

    آفرین بهش خوب کاری میکنه.

    4Thumb up 5Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت