خبری از هم‌تیمی در بخش تک‌نفره‌ی Ghost Recon Breakpoint نیست

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

به نظر می‌رسد که شرکت یوبی‌سافت تغییرات زیادی در نسخه‌ی جدید سری Ghost Recon ایجاد کرده است. برای مثال در بخش تک‌نفره، شما هیچ گونه همراهی که توسط هوش مصنوعی کنترل شود را در کنار خود نخواهید داشت.

همیشه و از همان ابتدا، سری با‌زی‌های Ghost Recon بر پایه‌های کار گروهی بنا شده بودند. از نسخه‌ی ابتدایی مشاهده کرده‌ بودیم که شما این قابلیت را داشتید که در مکانی سنگر گرفته و با هماهنگ کردن اعضای تیمتان، به صورت همزمان چندین دشمن را به صورت مخفیانه از میان بردارید. در ابتدا این امر با هوش مصنوعی طراحی شده بود و پس از آن در نسخه‌های جدیدتر شاهد آن بودیم که با اضافه شده بخش چندنفره، باید خود بازیکنان این هماهگی را انجام می‌دادند. به هر حال، اکنون در بخش تک‌نفره دیگر خبری از هم‌تیمی‌هایی که هوش مصنوعی آن‌ها را کنترل کند نیست و شما به تنهایی باید به سراغ دشمنان بروید.

شاید این امر برای شما هم عجیب باشد چرا که همان‌طور که ذکر شد، پایه و اساس سری بازی‌های Ghost Recon کار تیمی است. ولی یوبی‌سافت (Ubisoft) کاملا حساب‌شده عمل می‌کند و برای قابلیت شلیک هماهنگ شده (Sync Shots)، شما اکنون وسیله‌ای به نام Drone دارید که به کمکتان بیاید. زمانی که با سازندگان این بازی در رابطه با این تصمیم صحبت شد، چنین پاسخ دادند:

ما دلایل زیادی برای این تصمیم داشتیم. اولا، در نسخه‌ی قبلی ما این قابلیت را برای بازی‌باز قرار داده بودیم که یاران خود با هوش مصنوعی را به کلی از بازی حذف کند و بسیاری از بازیکنان از آن استقبال کردند. دوما، در داستان این نسخه، شما به تنهایی در پشت خطوط نیروهای دشمن گیر افتاده‌اید. ما واقعا می‌خواهیم که شما این حس تنها بودن را با تک‌تک المان‌های بازی درک کنید. از طرفی دیگر، ما تلاش می‌کنیم که بیشترین تنوع را به بازی‌بازان بدهیم. شما می‌توانید بازی را به صورت کامل با دوستانتان به پایان برسانید یا کاملا به صورت تک‌نفره به سراغ دشمنان بروید. برای آن که داستان زمانی که با دوستانتان به تجربه‌ی بازی می‌پردازید، لطمه نخورد نیز ما تصمیماتی گرفته‌ایم.

یاران شما که در نسخه‌های قبلی توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شدند، واقعا کمک بزرگی در مبارزات بودند. باید منتظر ماند و مشاهده کرد که در این نسخه با حذف این مورد، چه تغییرات مثبت و شاید منفی را مشاهده خواهیم کرد. بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ جمعه ۱۲ مهر ماه، مصادف با ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را در اینجا و اولین تریلر گیم‌پلی بازی را نیز در این نشانی مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید