جدیدترین تریلر بازی Final Fantasy 7 منتشر شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

همانطور که مشاهده کردید چندی پیش و در طی دومین قسمت از برنامه‌ی استریم شده‌ی State of Play سونی، تریلری از بازی Final Fantasy VII Remake منتشر شد. این تریلر اولین ویدئویی است که پس از رویداد E3  ۲۰۱۵ از این بازی منتشر می‌شود. از سال ۲۰۱۵ تا به امروز عملا هیچ جزئیاتی از این بازی را ندیدیم، اگرچه استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix’s ) اعلام کرد ما قصد داریم بازی را به غیراز جلوه‌های گرافیکی طوری طراحی کنیم که از نسخه اصلی هم بهتر باشد.

در بخش اول این تریلر، کلود (Cloud) را به همراه تیم AVALANCHE مشاهده می‌کنیم که در عملیات بمب‌گذاری هستند. اما به غیر از این مورد، ویدئوی مذکور اشاره‌ای هم به سیستم مبارزه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان دارد. با وجود مدت زمان نسبتا کوتاه، این تریلر با دادن وعده‌ای به پایان می‌رسد. برپایه‌ی ویدئوی مذکور اطلاعات بیشتری از این عنوان در ماه ژوئن و احتمالا به عنوان بخشی از کنفرانس مطبوعاتی استودیوی سازنده در E3 منتشر خواهد شد. در ادامه کارگردان این بازی در صفحه‌ی توییتر بازی نوشت:

دیگر لازم نیست هواداران منتظر جزئیات باشند.

هنوز تاریخ انتشار رسمی Final Fantasy VII Remake مشخص نشده است، درحالی که بازی Kingdom Hearts III در اوایل امسال منتشر شد.

برنامه‌ی State of Play سونی امروز حدودا ۱۰ دقیقه طول کشید و طی آن جزئیاتی از بازی‌های مختلف منتشر گردید که می‌توانید همه‌ی آن ها را درهمین وبسایت مطالعه نمایید. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا آخرین تریلر منتشر شده از Final Fantasy VII Remake را در زیر مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با Final Fantasy VII Remake چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید