مراسم QuakeCon امسال در اروپا برگزار خواهد شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

امسال مراسم QuakeCon، به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی عرضه‌ی اولین بازی از سری محبوب Doom شامل برنامه‌‌ها و محتویات اضافی خواهد بود. کمپانی بتسدا (Bethesda) به همین مناسبت برنامه‌های ویژه‌ای برای طرفداران Doom درنظر دارد. همانطور که گفته شد این شرکت قصد دارد کارهایی در این مراسم انجام دهد که پیش از این هرگز انجام نداده بود. علاوه بر مراسمی که در انتهای ماه جولای در تگزاس برگزار خواهد شد، قرار است به طور همزمان، مراسم QuakeCon نیز این بار در اروپا برگزار شود. برای اولین بار است که این مراسم خارج از آمریکای شمالی برگزار خواهد شد.

مراسم QuakeCon در اروپا با مراسمی که در تگزاس برگزار می‌‌شود همزمان خواهد بود و مکان برگزاری در Printworks شهر لندن خواهد بود. مراسم QuakeCon در لندن به جای ۴ روز تنها در ۲ روز و در روزهای ۲۶ و ۲۷ جولای برگزار می‌شود. به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی انتشار بازی Doom، بازی مورد انتظار Doom Eternal در هر دو مراسم نمایش داده می‌شود و قابل بازی نیز خواهد بود. علاوه بر آن، همانند دیگر بازی‌های بتسدا دو عنوان Wolfenstein: Youngblood و Rage 2 نیز برای طرفداران نمایش داده خواهد شد.

البته یک برنامه‌ی ویژه نیز برای طرفداران وجود دارد که در آن می‌توانند اطلاعات بیشتری از عناوین بتسدا که مورد علاقه‌ی آن‌هاست، کسب کنند و حضور در آن برنامه کاملا رایگان است.

این برای اولین بار خواهد بود که عنوان مورد انتظار Doom Eternal در مراسمی خارج از آمریکای شمالی قابل بازی است.

بازی Doom Eternal در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید