روند توسعه‌ی بازی Rage 2 به اتمام رسید

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

زمان زیادی تا انتشار بازی Rage 2 نمانده و اکنون مشاهده می‌کنیم که روند ساخت این بازی تمام شده است.

تنها دو هفته به انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ باقی مانده است. بازی Rage 2 که که توسط استودیوی بتسدا (Bethesda) منتشر می‌شود، امروز روند ساخت خود را به پایان رسانده و به اصطلاح گلد شده است. می‌توان این بازی را محصولی مشترک از دو استودیوی قهار اید سافتور (id Software) و اولانچ (Avalanche) دانست که هر کدام عناصر مخصوص به خود را به بازی تزریق کرده‌اند. اید سافتور به قسمت دنیای بازی مشغول بوده و استودیوی اولانچ نیز اکشنی ناب و شلوغ را به بازی اضافه کرده است. البته نمی‌توان از این موضوع به راحتی گذشت که Rage 2 بسیار شبیه به نسخه‌ای از Doom است. باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که استودیوهای سازنده چگونه از پس متمایز کردن این سری بر آمده‌اند.

علاوه بر این خبر، اطلاعاتی نیز در رابطه با این بازی در رابطه با رایانه‌های شخصی و البته بهبودهای کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو منتشر شده‌اند. به طور خلاصه اگر بخواهیم توضیحی بدهیم، باید اعلام کنیم که متاسفانه این بازی کیفیت ۴K را به بازی‌بازان تحویل نمی‌دهد و در ازای آن با نرخ فریم ۶۰ روبرو هستیم؛ نرخ فریمی دو برابر آن چه که در کنسول پلی‌استیشن ۴ پایه مشاهده خواهیم کرد.

بازی Rage 2 در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت سال ۹۸ شمسی مصادف با ۱۴ می سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. شما همچنین می‌توانید مصاحبه با سازندگان این بازی تحت عنوان مصاحبه با سازندگان Rage 2 | صحبت در رابطه با گیم‌پلی، تغییرات نسبت به نسخه‌ی قبل و بیشتر را نیز مطالعه فرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید