شایعه: بازی Forza Street برروی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

سازندگان بازی Forza Street به تازگی از احتمال انتشار این عنوان برروی کنسول نینتندو سوییچ خبر دادند. در این صورت، دارندگان این کنسول نیز به‌زودی قادر به تجربه‌ی این عنوان خواهند بود. در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتر در مورد این خبر را مشاهده کنید.

سری عناوین Forza با سبک جذاب اتومبیل‌رانی از گذشته‌های دور تاکنون توانسته تا رضایت بسیاری از بازی‌بازان را جلب کند. Forza Street جدیدترین عنوان رایگان این سری بازی است که می‌توان آن را نوعی نسخه‌ی فرعی دانست. این بازی ماه گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. طی روزهای آینده نیز شاهد عرضه‌ی آن برروی گوشی‌های هوشمند خواهیم بود. در این عنوان جذاب می‌توانید با انتخاب اتومبیل دلخواه وارد مسابقات خیابانی شده و با مهارت خود برنده از میدان خارج شوید. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و تریلری از این عنوان می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اخیرا شایعاتی مبنی بر انتشار Forza Street برروی نینتندو سوییچ به گوش می‌رسید که تیم سازنده‌ی بازی نیز از احتمال عرضه‌ی آن برروی این کنسول خبر داده‌اند. آخرین بار بازی Cuphead از سوی شرکت مایکروسافت برای این کنسول منتشر شده بود. در صورت مشاهده‌ی اخبار کامل‌تر در این خصوص، آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید