بازی Forza Street رسماً معرفی شد + نسخه رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

به تازگی، عنوان جدیدی از سری بازی‌های محبوب Forza برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. Forza Street یک نسخه فرعیِ رایگان (به صورت Free-to-Play) است که برای تلفن‌های همراه نیز منتشر خواهد شد؛ ظاهراً این بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه نخواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید.

Forza Street همانطور که از نامش پیداست، بر مسابقات خیابانی و شهری تمرکز دارد. با این حال، هنوز جزئیات خاصی از سیستم معاملات و یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای این عنوان منتشر نشده است. تمرکز این بازی برروی جمع‌آوری ماشین‌های اسپورت یا سوپرماشین‌هاست و می‌توانید در مسابقات سریع یا حالت داستانی بی‌پایانِ آن شرکت کنید که طبق گفته صفحه رسمی ایکس‌باکس، «راه‌های متعددی برای پیروزی» وجود دارد.

در این تریلر به وضوح شاهد شباهت‌های بسیاری با بازی Miami Street هستیم که توسط استودیوی الکتریک اسکوئر (Electric Square) توسعه یافته و در سال ۲۰۱۸ میلادی برای سیستم‌عامل‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ با تمرکز برروی مسابقات ماشین‌سواری عرضه شد. صرف نظر از این‌ها، باید دید که بازی Forza Street می‌تواند به موفقیت برسد و در ماه‌های آینده چه تغییراتی به خود خواهد دید.

بازی Forza Street برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است و تا مدتی دیگر، برای تلفن‌های همراه مبتنی بر سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده و یا در صورت تمایل، آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت تریلر با کیفیت ۴K

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید