بسته الحاقی جدید بازی ARMA 3 معرفی شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

در پاییز سال گذشته شایعاتی مبنی بر توسعه‌ی عنوان ARMA 4 مطرح شده بودند که بالاخره پس از حدود ۶ ماه، بوهمیا اینترکتیو (Bohemia Interactive) با عرضه‌ی بسته الحاقی جدید بازی ARMA 3 و مطرح کردن برنامه‌های آینده‌ی خود برای این عنوان، به این شایعات پایان داد.

مدیر روابط عمومی بوهمیا اینترکتیور‌، آقای کورنیل ونت لند (Korneel van ‘t Land)‌، توضیح دادند که این استودیو، برنامه‌های قابل توجهی برای پشتیبانی از بازی ARMA 3 و همچنین بسته‌های الحاقی شخص ثالثی که طی سال‌های پیش‌رو برای این عنوان عرضه می‌شوند، دارد. این برنامه‌ها در قالب پروژه‌ای به نام ”Arma 3 Creator Bootcamp” شناخته می‌شوند.

اولین بسته‌‌ الحاقی بازی ARMA 3 که در قالب این پروژه عرضه شده است، Global Mobilization – Cold War Germany نام دارد. وقایع این بسته‌ الحاقی به سال‌های ۱۹۸۰ و درگیری میان بلوک شرق و غرب در نقشه‌ای وسیع که در جنوب آلمان واقع شده است، می‌پردازد. این بسته‌ی الحاقی شامل ۴۲ وسیله‌ی نقلیه‌ی مختلف، ۲۱ سلاح، ۱۷ سناریو برای بخش چندنفره و یک بخش تک‌نفره همراه با ۱۰ ماموریت می‌شود. این بسته‌ الحاقی توسط گروه ورتکس‌مکت (Vertexmacht) توسعه یافته است.

بوهمیا اینترکتیو با اجرای پروژه Arma 3 Creator Bootcamp ، قصد ارائه‌ی یک بستر عالی کسب درآمد برای مادسازان و همچنین فراهم‌سازی شرایطی برای سرمایه گذاری بلندمدت برروی بازی ARMA 3 را دارد.

این استودیو در سال ۲۰۱۳ برنامه‌‌ی نسبتا مشابهی به نام ”Make Arma Not War” با جایزه‌‌‌ای به ارزش ۵۰۰ هزار دلار ترتیب داده بود که در بخش‌های مختلف به مادسازان برنده تعلق می‌گرفت.

Global Mobilization – Cold War Germany در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در فروشگاه استیم در دسترس است. همچنین شما می‌توانید تا ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۶ می ۲۰۱۹) از تخفیف ویژه برای خرید این عنوان بهره‌مند شوید.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید