رویداد Fortnite: Endgame در دسترس قرار گرفت

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

پس از انتشار مطالب مختلف و اشاره به کراس‌اور با فیلم Avengers: Endgame، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) رویداد جدید بازی Fortnite را رسما معرفی کرده است. این رویداد که Fortnite: Endgame نام دارد، برای مدتی محدود به شما اجازه می‌دهد به جنگ Thanos و ارتش Chitauriهای او بروید. در این رویداد، تیمی برنده است که سریع‌تر از رقیب ۶ سنگ Infinity را پیدا کند.

در رویداد Fortnite: Endgame، یکی از تیم‌ها نقش ارتش Thanos و تیم دیگر نقش قهرمانان را ایفا خواهند کرد. در این حالت جدید، کشته شدن به معنی پایان کار نیست و شما پس از هر بار مردن دوباره به جریان مسابقه باز می‌گردید. این شرایط تا زمانی ادامه دارد که یکی از دو تیم بتواند تمامی آیتم‌های لازم را پیدا کرده و پیروز رقابت شود. به مناسبت این رویداد جدید، آیتم‌هایی مانند سپر کاپیتان آمریکا و تبر Thor که براساس قهرمانان داستان Avengers طراحی شده‌اند نیز برروی نقشه و درون جعبه‌های موجود قرار گرفته‌اند.

اگر بتوانید چالش‌های موجود را در زمان مشخص شده به پایان برسانید، آیتم‌هایی مانند لباس Black Widow و یا Quinjet Glider براساس سری Avengers به شما به عنوان پاداش داده خواهد شد. تصویر این دو آیتم را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

بازی بتل رویال Fortnite هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و گوشی‌های هوشمند در دسترس است. براساس جدیدترین گزارش منتشر شده، محبوبیت فعلی بازی با کار و تلاش طاقت‌فرسای کارمندان شرکت اپیک گیمز به دست آمده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید