بازی Forager برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

استودیوی هاپ‌فراگ (HopFrog) که قبلا به معرفی بازی جالب و جدید Forager پرداخته بود، اعلام کرد که این عنوان هم‌اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است و دارندگان این پلتفرم می‌توانند حالت‌های مختلف آن را تجربه کرده و لذت ببرند. جزئیات دیگر در این مورد را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

Forager از سری عناوین جذاب به سبک کشاورزی و معمایی است که حدود سه ماه پیش معرفی شد. در این عنوان شما می‌توانید زمین مناسبی را بیابید و در آن شروع به کشاورزی کنید تا درآمدتان بیشتر شود. علاوه‌بر کشاورزی، بازی‌بازان قادر به شکار، حفاری و کشف برخی چالش‌های مهیج هستند. همچنین امکان ساخت و ساز هم در آن فراهم است که مطمئنا همه‌ی این‌ها تجربه‌ی بازی را لذتبخش‌تر می‌کند. گاهی اوقات هم دشمنانی به سرزمین شما حمله می‌کنند و شما با سلاح‌هایی که در اختیار دارید باید با آن‌ها مبارزه کرده تا از زمین و محصولات خود دفاع کنید. جالب است بدانید سازندگان در ساخت این بازی از عنوان Stardew Valley الهام گرفته‌اند. پس اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Forager را هرگز از دست ندهید.

حدود دو هفته‌ی پیش استودیوی هاپ‌فراگ تاریخ دقیق انتشار بازی را مشخص کرد که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این زمینه پی ببرید. حال این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل بازی است. Forager قرار است در تاریخی نامشخص برای دو کنسول نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر شود.

0
0
PC
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید