نسخه‌ی کنسولی بازی Forager منتشر شد

۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

همان‌طور که سازندگان بازی جالب Forager وعده داده بودند، عنوان مذکور هم‌اکنون برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. برای آشنایی بیشتر با این بازی به همراه جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

Forager از سری عناوین جذاب به سبک جهان‌باز و کشاورزی است که چند ماه قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. شما در این بازی در نقش شخصیتی دوست‌داشتنی باید به ماجراجویی پرداخته و کارهایی از قبیل پیدا کردن غذا، مزرعه‌داری، ساخت پایگاه و حل چالش‌های مختلف را انجام دهید. در این بین دشمنانی وجود دارند که قصد نابودی شما و محصولاتتان را دارند. با استفاده از مهارت‌ها و سلاح‌هایی که در اختیار دارید باید به جنگ با آن‌ها رفته تا تجربه‌ی یکی از جذاب‌ترین عناوین به این سبک را برای خود رقم بزنید. گفتنی است که استودیوی هاپ‌فراگ (HopFrog) وظیفه‌ی ساخت بازی را برعهده داشته است.

به نقل از تیم سازنده، بازی Forager در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار دارد. این دو نسخه تمام به‌روزرسانی‌هایی که قبلا منتشر شده‌اند را هم شامل می‌شوند. به تازگی شاهد عرضه‌ی یک به‌روزرسانی دیگر برای این بازی بودیم که از محتویات آن می‌توان به سیستم آب و هوا و یک حالت جدید اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید