گزارش: موسس استودیوی ریسپاون به شرکت اپیک گیمز ملحق شده است

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

به نظر می‌رسد شرکت اپیک گیمز (Epic Games) موفق شده است یکی از بااستعدادترین و موفق‌ترین افراد حاضر در صنعت بازی‌های ویدئویی را به خدمت بگیرد. براساس صحبت‌های آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، تهیه کننده‌ی مراسم گیم اواردز (Game Awards)، شرکت اپیک گیمز در سکوت کامل خبری آقای جیسون وست (Jason West) را استخدام کرده است.

اگر با آقای جیسون وست آشنا نیستید، بد نیست بدانید که ایشان در کنار آقای وینس زامپلا (Vince Zampella) استودیوی موفق ریسپاون (Respawn)، خالق سری‌های Titanfall و Apex Legends، را تاسیس کرده است. پیش از تاسیس این استودیو، این دو شخص مدیریت استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) را به عهده داشتند. دو بازی موفق و محبوب Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Modern Warfare 2 در زمان حضور این دو نفر در استودیوی اینفینیتی وارد خلق شدند.

اگرچه آقای کیلی حضوری فعال در صنعت گیم داشته و به احتمالا براساس منابعی موثق اقدام به انتشار این خبر کرده ولی با این وجود، این مطلب هنوز به صورت رسمی از سوی شرکت اپیک گیمز و یا آقای وست تایید نشده است. با این حال، اگر این خبر صحت داشته باشد، اضافه شدن شخصی با استعداد و تجربه‌ی آقای وست به مجموعه‌ی اپیک گیمز می‌تواند تاثیر بسزایی در پروژه‌های آینده‌ی این شرکت داشته باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید