بازی Call of Cthulhu امسال برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) سال گذشته بازی نقش‌آفرینی Call of Cthulhu را برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌‌های شخصی منتشر نمود. اما امروز ناشر بازی یاد شده اعلام کرد که به‌زودی بازی Call of Cthulhu را برای نینتندوسوییچ هم منتشر می‌کند. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نشده است اما براساس گفته‌ی استودیوی سازنده و توسعه‌دهندگان، این بازی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول مذکور عرضه می‌شود.

بازی Call of Cthulhu تنها بازی فوکوس هوم اینتراکتیو نیست که برای نینتندو سوییچ هم ارائه می‌گردد. سال گذشته هم این شرکت انتشار بازی Vampyr را برای کنسول نینتندو در سال ۲۰۱۹ تایید کرد.

این عنوان سال گذشته تحت عنوان یک بازی وحشت و بقا معرفی و منتشر شد و همانطور که اطلاع دارید، داستان عنوان یاد شده اقتباسی از کتابی با همین نام است. درمورد نمرات و امتیازات Call of Cthulhu هم باید بگوییم مشکلات موجود در گیم‌پلی بازی سبب شد تا نمرات این بازی کاهش یافته و در نهایت امتیاز کلی ۷٫۵ از ۱۰ را دریافت نماید.

بازی Call of Cthulhu درحال حاضر برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی موجود است. اگر تمایل دارید نقد و نمرات این عنوان را مطالعه نمایید اینجا را کلیک کنید. همچنین اگر قصد تجربه این بازی را دارید پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی هایلایت Call of Cthulhu را در اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این بازی چیست؟ به‌نظر شما این بازی برروی نینتندو سوییچ موفق عمل می‌کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید