تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد | این شما و این Cassie Cage

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵

پس از انتشار تریلر داستانی بازی Mortal Kombat 11، حال استودیوی ندررلم (NetherRealm) تریلر جدید دیگری را نیز از این بازی منتشر کرده است. تریلر جدید گیم‌پلی بازی به مبارزات میان دو شخصیت Cassie Cage و Kano اختصاص دارد.

روز گذشته تریلر داستانی جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد که طی آن حضور بسیاری از شخصیت‌های این سری به مانند Erron Black و Cassie Cage رسما تایید شد. اما اگر کنجکاو هستید تا در ارتباط با شخصیت Cassie Cage اطلاعات بیشتری به دست آورید، می‌توان گفت امروز روز شانس شماست. استودیوی ندررلم (NetherRealm) به تازگی تریلر جدیدی از بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به مبارزه‌ی میان دو شخصیت Cassie Cage و Kano و همچنین با نحوه مبارزات آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (شصت فریم بر ثانیه)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

به نظر می‌رسد Cassie تبحر خاصی در کاهش فاصله‌ و نزدیک شدن به حریف خود دارد. در پایان تریلر نیز شاهد اجرای حرکت Fatality توسط وی هستیم که واقعا بی‌رحمانه است؛ شاید بهتر باشد چیزی در مورد آن نگوییم و شما خود اجرای این حرکت را در تریلر مورد نظر مشاهده کنید. از آن‌جایی که مبارزه‌ی مورد نظر، میان دو شخصیت Cassie Cage و Kano است، بنابراین در این تریلر با نحوه‌ی مبارزات Kano نیز بیشتر آشنا می‌شویم. به مانند همیشه Kano با توجه به کلاس انتخابی، در مبارزات از راه دور با استفاده از تیغه‌ها و حملات نزدیک بی‌وقفه تبحر بالایی دارد. به علاوه نباید حملات وی با لیزر از طریق چشم سایبورگی را فراموش کنیم. در مجموع مبارزه با شخصیت‌هایی به مانند Kano همیشه لذت بخش است.

به نظر می‌رسد Mortal Kombat 11 دارای همه‌ی آن ویژگی‌هایی است که باعث شده تا این سری به یک بازی ویدئویی محبوب میان بازی‌بازان تبدیل شود. استودیوی ندررلم پس از یک غیبت نسبتا طولانی، بازگشت باشکوهی داشته است. بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ شمسی مصادف با ۲۳ آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی تحت عنوان سمفونی استخوان‌های شکسته که به قلم آریا مقدم است را نیز مطالعه کنید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید