هایلایت: نکاتی که پیش از خرید بازی Crackdown 3 باید بدانید

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

در جدیدترین شماره از سری آیتم ویدئوییِ «هایلایت»، به سراغ Crackdown 3 رفته‌ایم و نکاتی که پیش از خرید این بازی باید بدانید را بررسی کرده‌ایم.

تاکنون بیست‌وشش شماره از فصل نخست آیتم ویدئویی «هایلایت» منتشر شده و اینک با شماره بیست‌و‌هفتم آن در خدمت شما عزیزان هستیم. در «هایلایت»، نکاتی که پیش از خرید یک بازی باید بدانید را به اطلاعتان خواهیم رساند.

سرانجام پس از گذشت سال‌ها انتظار، سومین قسمت از سری بازی‌های Crackdown که در انحصار پلتفرم‌های مایکروسافت قرار دارد، به تازگی برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. داستانِ بازی Crackdown 3، دَه (۱۰) سال پس از وقایعِ نسخه‌ی قبلی این سری جریان دارد. وقایع این بازی در شهر نیو پرووِنَنس (New Provenance) روایت می‌شود. تِرا نُوا (Terra Nova) که در اصل یک شرکت جهانی‌ست، آنتاگونیست اصلی این بازی محسوب می‌شود و بازیکن به عنوان یکی از ماموران سازمانِ The Agency وظیفه دارد تا این شرکت و مامورانش را نابود کند. بازیکنان نخست باید سه تن از کاپیتان‌های تِرا نُوا را از پیش روی بردارند که هر کدام نیز نیرو و منطقه‌ی خاص خود را دارند و در نهایت با رهبر اصلی و شرور این شرکت یعنی الیزابت نیماند (Elizabeth Neemand) روبرو شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم پیش‌نمایش منتشر شده از آن را تحت عنوان «قدرت‌های ماورایی و دنیای فانتزی | پیش نمایش بازی Crackdown 3» به قلم «محمد آریامقدم» از این نشانی مطالعه کنید.

در جدیدترین شماره «هایلایت»، به بررسی نکاتی که باید پیش از خرید این بازی بدانید، پرداخته‌ایم. با ما و قسمت جدیدی از «هایلایت»، همراه باشید.

دریافت هایلایت با کیفیت SD | دریافت هایلایت با کیفیت HD

برای مشاهده‌ی باقی ویدئوهای اختصاصی گیمفا و همچنین دیگر قسمت‌های آیتم هایلایت، به کانال‌های ما در سرویس‌های آپارات، یوتیوب و نماشا سر بزنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید