بازی Alita: Battle Angel برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

شرکت فاکس‌نکست گیمز (FoxNext Games) امروز از بازی Alita: Battle Angel برای پلتفرم گوشی‌های هوشمند رونمایی کرده است. همانند بازی Alien Blackout که ماه پیش معرفی شد، این بازی نیز از اهمیت بسیار بالایی برای این شرکت برخوردار است.

در توضیحات این بازی آمده است:

Alita: Battle Angel یک داستان غنی از امید و توانمندسازی را روایت می‌کند و ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا هواداران به Alita در یک تجربه‌ی نفس‌گیر در این بازی ملحق شوند. این بازی دنیای فیلم را گسترش داده و شخصیت‌های خاص خود، یک گیم‌پلی اکشن بسیار سریع و یک گرافیک خیره‌ کننده را به شما عرضه خواهد کرد.

این بازی در کنار ارائه‌ی یک دنیای زیبا، شخصیت‌هایی با جزییات فراوان و جلوه‌های بصری خیره کننده، شما را در رویدادهای مختلف براساس فیلم به چالش خواهد کشید. بازی‌بازان این فرصت را خواهند داشت تا کنترل قهرمان مورد علاقه‌ی خود را به دست گرفته و سطح شخصیت خود را ارتقا دهند. آن‌ها همچنین می‌توانند تجهیزات و سلاح‌های خود را ارتقا داده و مزدوران قدرتمند را استخدام کرده تا به آن‌ها در مبارزات کمک کنند. شما می‌تواننید با دوستان خود به اکتشاف در شهر Iron City پرداخته و کنترل سرنوشت خود را به دست بگیرید.

بازی Alita: Battle Angel براساس فیلمی با همین نام ساخته شده است و در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ برای تمامی گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید