احتمالاً از بازی No More Heroes 3 در E3 2019 رونمایی خواهد شد

۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲

اگرچه Travis Strikes Again: No More Heroes جدیدترین نسخه‌یِ سری بازی‌های No More Heroes است و گوچی سودا (Goichi Suda) نیز کارگردانی آن را بر عهده دارد، اما هنوز نمی‌توان آن را No More Heroes 3 واقعی دانست. پس از گذشت یک دهه، همچنان شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی و جدیدی از این سری نیستیم. عنوان No More Heroes 2: Desperate Struggle در سال ۲۰۱۰ میلادی برای کنسول Wii عرضه شد.

سودا در گذشته بیان کرده بود که مایل به ساخت بازی No More Heroes 3 است و برای آن و داستانش نیز ایده‌های مختلفی در سر دارد. اگر صادق باشیم، Travis Strikes Again: No More Heroes این سری را به مرحله‌ی جدیدی سوق داده و وارد مسیر تازه‌ای می‌کند. اینک اما، احتمالاً تا مدتی دیگر شاهد معرفی بازی No More Heroes 3 باشیم.

  • در ادامه‌ی متن شاهد اسپویل‌هایی بر بازی Travis Strikes Again خواهید بود. بنابراین در صورت عدم تجربه‌ی این بازی، از خواندن ادامه‌ی این خبر منصرف شوید.

سکانسی که پس از نشان دادن فهرست عوامل دست‌اندرکار این بازی به نمایش در آمد، واضح نشان داد که استودیوی Grasshopper Manufacture در حال ساخت بازی No More Heroes 3 است و به نظر می‌رسد که به زودی شاهد معرفی رسمی این عنوان باشیم. سودا در گفتگو با وب‌سایت Game Reactor ابراز داشته که او از قرار دادن این تیزر در این بازی هدفی داشته و احتمالاً در جریان رویداد E3 2019 شاهد معرفی رسمی بازی No More Heroes 3 باشیم. او در این خصوص بیان کرد:

من قرار است که برای E3 امسال به لس آنجلس بروم. مدت زیادی از آخرین باری که در آنجا حضور داشتم می‌گذرد. من واقعاً امیدوارم که بتوانم در آنجا از چیز جدیدی رونمایی کنم.

طرفداران این سری از شنیدن این خبر، به اندازه‌ی کافی هیجان‌زده خواهند شد. بازی No More Heroes 3 دنباله‌روی استایل اصلی دو نسخه‌ی قبلی و اصلی این مجموعه است که می‌تواند در کنار ویژگی‌های جدید، به بهترین نسخه‌ی این سری تبدیل شود.

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes در حال حاضر  برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است.

0
0
E3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید